İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Avcılar Hurdacı  

Avcılar Hurdacı  

İstanbul bölgesi içerisinde ve etrafında alım yapan firmamızın hizmet verdiği yerlerden biri de Avcılar hurdacı bölgesidir. Avcılar, Avrupa yakasında bulunan önemli alım yerleri arasındadır. Bununla birlikte bölge içerisinde çok fazla sayıda satış işlemi yapılmaktadır. İstanbul içerisinde alım yapanlar, büyük oranda Avcılar içerisinde de alım yapmaktadır. Bunun nedeni de Avcılar ilçesinin ticaret ve sanayi bakımından gelişmiş düzeyde olmasıdır. Ticaret ve sanayinin bulunduğu yerlerde çok fazla sayıda hurda oluşumu görülmektedir. Aymetsan Hurda, Avcılar hurda alımı hizmetleriyle bölgedeki bütün hurda türlerini alabilmektedir. Hurdaların alım fiyatları için de sizlere yüksek tekliflerle gelinmekte ve böylelikle hurdalarınızı en verimli şekilde satmanıza firmamız tarafından olanak tanınmaktadır.   

Avrupa yakasında hurda alanlar içerisinde bulunan firmamız, Avcılar bölgesindeki her yere ulaşım sağlayabilmektedir. Tercih edilecek hurdacı firmasının bütün hizmetleri ve fiyat teklifleri araştırılmalıdır. Seçeceğiniz Avcılar hurdacı firmasında bütün hizmetler bulunmalıdır. Bu hurdacı, fiyat konusunda da size en yüksek fiyatı teklif etmelidir. Aymetsan Hurda da yüksek fiyat tekliflerini kaliteli hizmetleriyle birleştiren bir firmadır. Bundan dolayı hurda alımı için bizlere güvenen kişi sayısı çok fazladır. Herkes, en iyi şekilde satış yapmak isteyenlerin Aymetsan Hurda’ya danışması gerektiğine inanmaktadır.  

Avcılar Hurda Alımı Yapmanın Geri Dönüşüme Katkısı  

Avcılar içerisinde aldığımız hurdaların miktarı çok fazladır. Hurda miktarının artması ise geri dönüşümün gelişmesi demektir. Aymetsan Hurda, kurulduğu günden beri geri dönüşüme en çok desteği veren hurdacıdır. Çünkü Avcılar hurdacı firmamıza çoğu zaman tonajlı hurda satışı yapılmaktadır. Bu da geri dönüşümde dönüşümü sağlanabilecek daha fazla hurda anlamına gelmektedir. Ülkemizdeki geri dönüşüm tesislerinin sayısı artışa geçmiştir. Bu durum, ülkemizin geri dönüşüme önem verdiğini göstermektedir. Sayısı artan geri dönüşüm tesislerinin dönüştürme kapasitesini doldurabilmek adına da Avcılar bölgesinde hurda alımı yapmak gereklidir. Firmamız, elinizde bulundurduğunuz hurda türlerini kilosu kilosuna alarak geri dönüşüm adına önemli bir iş başarmaktadır.  

Geri dönüşüm demek gelecek demektir. Bundan dolayı yapılan alınan bütün hurdaların geri dönüşüme gönderimi sağlanmalıdır. Bu durum hem ülkemiz hem de dünyamız için büyük gereklilik taşımaktadır. Avcılar hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı yapmamız geri dönüşümden daha iyi sonuçlar alınabilmesini sağlamaktadır. Özellikle hammadde sıkıntısı çeken ülkeler için geri dönüşüm daha önemlidir. Sanayi bakımından gelişmiş bir ülke olan Türkiye’nin her zaman hammadde ihtiyacı bulunmaktadır. Avcılar geri dönüşüm sayesinde de hammadde ihtiyacının belirli bir oranda karşılanabilmesi amaçlanmaktadır. Aymetsan Hurda, Avcılar hurda alımları ile geri dönüşümü canlandırmakta ve ülkemizdeki sanayinin verimliliğini artırmaktadır.   

Avcılar Hurdacı Olarak Hızlı Hurda Alım Hizmeti Sağlıyoruz  

Avcılar hurda alım bölgesinde çalışılacak firmanın hızlı hurda alımı yaptığından emin olunmalıdır. Günümüz şartlarında hızlı hurda alımı demek, bütün işleri hızlandırmaktadır. Avcılar hızlı hurda alımı ile; geri dönüşüm, size yapılacak olan ödeme ve geri dönüştürülen hammaddelerin ülkeye katkısı daha hızlı olmaktadır. Bu yüzden Aymetsan Hurda ile çalışmanızın önemi büyüktür. Avcılar hurda alanlar içerisinde elbette anında hurda alımı yapan firmalar bulunmaktadır. Ancak bu firmalarda Aymetsan Hurda kadar yüksek fiyatlandırmalar bulunamamaktadır. Kısa süre içerisinde yüksek fiyattan hurda alımının mümkün olması için hemen bizleri aramanız gerekmektedir.   

Avcılar bana en yakın hurdacı firması nerede?” diye merak edenler, internette yapacakları küçük bir araştırmayla Aymetsan Hurda’nın en yakın hurdacı olduğunu göreceklerdir. Avcılar, merkezi bir konuma sahip olması nedeniyle bütün hurda alım işlerine ev sahipliği yapmaktadır. Firmamız, en hızlı hurda alım hizmetlerinden yararlanabilmenizi sağlamak adına da bölgenin merkezine kurulmuştur. Böylelikle Avcılar’ın bütün alım bölgelerine kısa sürede ulaşmamız mümkündür. Buradan da Avcılar en yakın hurdacı firması olmamızın, sizin için büyük bir avantaj olduğu anlaşılmaktadır.  

Avcılar Güncel Hurda Sarı Kilo Fiyatı Kaç TL?  

Sarı, birçok hammaddenin birleşiminden oluşan bir alaşım olduğundan dolayı sayısız sektörde kullanılabilmektedir. Hurda sarı, işlevini yitirmiş olsa da geri dönüşümle birlikte hurda sarının tekrar işlevsel duruma gelmesi mümkündür. Firmamız, yaptığı Avcılar sarı hurda alımı işleriyle hurdaların işlevsel hammaddelere dönüştürülmesini kolaylaştırmaktadır. Aymetsan Hurda, daha fazla sarı hurdanın alınabilmesi için Avcılar hurda sarı fiyatı için maksimum fiyatı belirlemiştir. Böylelikle hurda sarılarını satacak kişilerin sayısı daha da artmıştır. Sonuç olarak, sarı hammaddesi ihtiyacı geri dönüşümde dönüştürülen hurda sarılarla birlikte minimum seviyeye indirilmiştir.  

Avcılar hurdacı firmamızdaki fiyatlar herkesin beğenisini toplamaktadır. Güncel olan fiyatlarımız, Londra metal borsası baz alınarak belirlenmektedir. Bundan dolayı dövizlerdeki dalgalanmalar da Avcılar hurda sarı metal fiyatı listesini etkilemektedir. Aymetsan Hurda, tonajlı ve kilolu şekilde alımlar yapabilmektedir. Elbette yapacağınız tonajlı hurda sarı satışlarında tarafınıza daha yüksek fiyat teklifleri iletilmektedir. Dolayısıyla tonajlı satış yapmanız, fiyatlardaki beklentilerinizi tamamen karşılamaktadır. Avcılar hurdacı olarak firmamızdaki;  

 • Avcılar hurda sarı araiş MS-70 fiyatları,  
 • Avcılar hurda sarı araiş MS-64 fiyatları,  
 • Avcılar hurda sarı külçe MS-58 fiyatları,  
 • Avcılar hurda kırkambar sarı fiyatları,  
 • Avcılar hurda oto radyatör fiyatları,  
 • Avcılar hurda alaşımlı sarı talaşı fiyatları,  
 • Avcılar fosfor bronz araiş fiyatları,  
 • Avcılar vana musluk fiyatları,  
 • Avcılar hurda su saati fiyatları,  

Kilo ve ton fiyatı olarak farklılık sergilemektedir. İki fiyatlandırma da alanında en yüksek fiyatlardır. Yüksek fiyattan Avcılar hurda sarı alan hurdacı arayanların adresi Aymetsan Hurda’dır.   

Avcılar Yüksek Fiyat Üzerinden Hurda Demir Alımları  

Hurda demir, istisnasız olarak Avcılar hurda alan firmalar tarafından alınan bir hurdadır. Demir hurdası, geri dönüşümü en gerekli olan hurda türüdür. Firmamız, geri dönüşümün hurda demir ihtiyacını karşılayabilmesi adına Avcılar hurda demir alımı gerçekleştirmektedir. Hurda demirin güncel fiyatları çok yüksek seviyelerde olmadığından her firmanın tonajlı hurda demir alımı yaptığı görülebilmektedir. Firmamız da bölgede tonajlı hurda demir alımları yapmakta ve diğer firmaların aksine tonaj fiyatları için daha yüksek fiyatlar belirlemektedir.  

Hurda demir kilosu için araştırma yapanlar en yüksek fiyatların Aymetsan Hurda’da bulunduğunu göreceklerdir. Firmamızdaki fiyatların yüksekliği, bütün hurda türleri için geçerli olan bir avantajdır. Her hurda için yüksek fiyatlar belirlenmektedir. Güncel Avcılar hurda demir fiyatı öğrenmek için numaramızı arayarak firmamıza ulaşılmalıdır. Böylelikle en güncel fiyatlar öğrenilebilmektedir. “Avcılar hurda demir fiyatı ne kadar?” sorusu;  

 • Avcılar pik demir talaşı hurdası fiyatları,  
 • Avcılar inşaat demir çubuğu hurdası fiyatları, 
 • Avcılar inşaat yıkım hurdası fiyatları,  
 • Avcılar demir talaşı hurdası fiyatları,  
 • Avcılar 1. sınıf hurda demir fiyatları,  
 • Avcılar ekstra hurda demir fiyatları,  
 • Avcılar DKP hurda demir fiyatları,  
 • Avcılar bonus hurda demir fiyatları,  

İncelendikten sonra cevaplanabilmektedir. Çünkü yukarıda saydığımız bütün demir hurdalarının fiyatları farklıdır. Bu türlere ek olarak, Avcılar hurdacı firmamız; hurda petek, hurda döküm petek, hurda inşaat demiri, hurda kalorifer kazanı, hurda yangın merdiveni ve çeşitli döküm hurdalarını da alabilmektedir. Belirtilen hurda çeşitleri de yüksek tonaj fiyatlarıyla alınmaktadır.   

Avcılar Hurda Akü Alan Hurdacılar  

Akü üretiminde kullanılan hammaddeler hem pahalı hem de bulunması zor hammaddelerdir. Bundan dolayı akü üretiminde her zaman hammadde eksikliği oluşmaktadır. Avcılar hurdacı firmamız, bu eksikliğin giderilmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Yaptığımız alımlar, toplamda alınan hurda akülerin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Dolayısıyla Aymetsan Hurda, akü hurdasının geri dönüşümünde katkı payı olarak daha büyük bir orana sahiptir.  

Avcılar hurda akü alan hurdacılar içerisinde yüksek hurda akü fiyatları sürdürülebilir olan tek firma Aymetsan Hurda firmasıdır. Avcılar bölgesinde hurda alımı yapan firmamız, fiyat listeleriyle her zaman en yüksek fiyatlara sahip olmayı başarmaktadır. Kısacası en yüksek Avcılar güncel hurda akü fiyatı, Aymetsan Hurda bünyesindedir. Firmamız, Avcılar ilçesinde; hurda sulu akü alımı, hurda küçük akü alımı ve hurda kuru akü alımı işlerini üstlenmektedir. Böylelikle kullanılamayacak olan akülerin doğaya zarar vermesi engellenip hurdaların geri dönüşüme kazandırılması kolaylaştırılmaktadır.  

Avcılar Nikel Alan Hurdacı

Nikel hurdası satmak için doğru yere geldiniz. Hurdacı firmamız ile iletişime geçerek nikel hurdası satabilirsiniz. Nikel hurdası fiyatları öğrenmek için de yine bizi arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız Avcılar Hurdacısı her hurda çeşidini almaktadır. Ancak metal hurdaları önceliklidir. Metal hurdaları içerisinde nikel hurdaları en yüksek fiyatlı metal hammadde hurdasıdır. Ayrıca firmamız yine diğer firmalara nazaran en yüksek fiyatlandırmayı yapmaktadır. Yani nikel hurdalarınızı firmamız aracılığıyla değerlendirdiğinizde en yüksek kazancı elde edersiniz. Hurdaları elinizde bekletmenin bir faydası olmadığı gibi alan kaplama sorunu oluştururlar. Ancak hurdacıya sattığınızda hem yüksek gelir elde edebilir hem geri dönüşüme katkı sağlayabilir hem de ülke ekonomisine fayda sağlamış olursunuz.

2022 Hurda Alüminyum Avcılar Hurdacı Fiyatı  

2022 hurda alüminyum fiyatı konusunda gösterdiğimiz hassasiyet büyüktür. Öyle ki piyasanın derinlemesine analiz edilmesiyle fiyatlarımız belirlenmektedir. Bu durumda fiyatlarımız hiçbir zaman yanlış çıkmamaktadır. Doğru fiyatlar üzerinden satış yapabilmenizin en kolay yolu Avcılar hurdacı firmamızı tercih etmenizdir. Bütün alüminyum hurdalarını alabilen Aymetsan Hurda, tonajlı alımlar için de bir numaralı tercihtir. Büyük titizlikle yapılan tonajlı alımlarımızda hiçbir problem yaşanmamakla birlikte sizlere daha yüksek gelir kazandırılmaktadır.  

Avcılar hurda alüminyum fiyatları, Londra metal borsası fiyatları ile bağlantılıdır. Londra metal borsası, fiyat değişimlerinin nedenidir. Aymetsan Hurda, fiyatlarını sabit tutmaya çalışmakla birlikte gelirlerinizin düşmesini istememektedir. Bundan dolayı her zaman yüksek fiyatlardan alım gerçekleştirilmektedir. Avcılar hurda alüminyum alanlar, farklı türlerde alüminyum hurdalarını geri dönüşüme kazandırmaktadır. Aymetsan Hurda, her nevi hurda alüminyum alan az sayıdaki hurdacılardan biridir. Avcılar hurdacı firmamız; 

 • Avcılar hurda alüminyum tel alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum jant alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum profil alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum araiş alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum ofset matbaa alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum piston alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum talaş alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum radyatör alımı,  
 • Avcılar hurda alüminyum bakırlı petek alımı,  

Gibi her türden alüminyum hurdasını yüksek fiyattan alan bir firmadır. Unutulmamalıdır ki, her nevi hurda alüminyum alan hurdacılar mevcuttur. Ancak her türden hurda alüminyumu yüksek fiyat garantisiyle alabilen tek hurdacı Avcılar hurdacı firması, Aymetsan Hurda’dır. Bu da her türlü alüminyum hurda satışında bizlere ulaşmanız gerektiğinin işaretidir.   

Avcılar Yıkım Söküm Hurdası Alan Firma  

Birçok türde yıkım söküm hurdası vardır. Yıkım söküm hurdaları geri dönüştürüldüğü zaman özellikle inşaat sektörü bünyesinde kullanılmaktadır. Bu sektör dışında kalan sektörlerde de geri dönüşüm hammaddelerinin kullanıldığı görülebilmektedir. En büyük Avcılar yıkım söküm hurdası alımı örneğine; hurda inşaat demiri alımı, bina yıkım hurdası alımı, hurda fabrika malzemeleri alımı, hurda makine alımı ve hurda kablo alımı örnekleri verilebilmektedir. Firmamız, yıkım söküm sonucunda oluşan bütün hurdaları alabilecek maddi güce sahiptir. Sonuç olarak yıkım söküm demek tonajlı hurdalar demektir.  

Avcılar hurdacı firmaları içerisinde firmamız kadar verimli yıkım söküm yapan firmalar mevcut değildir. Aymetsan Hurda’nın katkısı yalnızca kendi bünyesine ve geri dönüşüme değildir. Hurdacı firmamız, Avcılar yıkım söküm hurdası fiyatları belirlenmesinde titiz çalışmalar sergilemektedir. Ortaya çıkan yüksek fiyatlar neticesinde sizlere de katkımız olmaktadır.  

Avcılar Hemen Nakit Ödeme Yapan Aymetsan Hurda  

Nakit ödeme yapmak, Avcılar hurdacı olarak hizmet veren birçok firmada bulunmamaktadır. Müşteri memnuniyetini önemseyen hurdacılarda ise nakit ödeme gibi bir hizmet mevcuttur. Aymetsan Hurda, kurulduğu zamandan beridir nakit ödemeyle hurdalarınızı almaktadır. İstanbul hurdacı olarak hizmetlerini bütün ilçelere sağlayan firmamız, Avcılar bölgesinin tümüne nakit ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Dolayısıyla ödemelerin nasıl yapılacağı konusunda tereddüt yaşamanız gerekmemektedir. Uzman ve eğitimli ekiplerimiz, hurdalarınızın hemen alınmasını sağlayarak ödemelerin yapılma hızını artırmaktadır.  

Avcılar nakit ödeme yapan hurdacı firması arayanların bu hurdacıyı uzakta aramasına hiç gerek yoktur. Çünkü firmamız, Avcılar ilçesinin her yerine yakın bir hurdacıdır. Dolayısıyla nakit ödeme yapan hurdacı olarak tercih edebileceğiniz en yakın firma, Avcılar hurdacı firmamızdır. Bilindiği gibi tonajlı satışlarda size ödenecek paralar daha yüksek seviyelerdedir. Bu tür satış işlemlerinde de nakit ödeme almak isteyenler Aymetsan Hurda’yla çalışmalıdır.  

Avcılar İçerisinde Her Nevi Hurda Alımı Yapıyoruz  

Avcılar hurda alım işleri ile ilgilenen firmamız, her nevi hurda alımının yapıldığı tek firmadır. Firmamız, asla tür ayrımı gözetmemektedir. Her hurdayı yüksek fiyattan alabilen firmamız, bu kapsamda müşterilerinin memnun olmasını sağlamaktadır. Avcılar hurdacı firmalarının tümü her nevi hurda alımı gerçekleştirememektedir. Firmamız gibi hizmet anlayışına sahip olan az sayıda firma bulunmaktadır. Bu hurdacılar arasında da en yüksek Avcılar hurda kg fiyatları, Aymetsan Hurda firmasındadır. Dolayısıyla satış işlerinizde öncelikle bizden fiyat almanız önerilmektedir. Her fiyat teklifimiz, piyasanın en yüksek teklifleri olmaktadır. Bu durum, kaliteli hizmetler için Avcılar hurdacı firmamızın ön planda kalması anlamına gelmektedir.  

Hurda Alımı Yapmanın Ülkemiz Açısından Önemi Nedir?  

Avcılar hurda alımı bölgesinden yapılan alımlar, İstanbul’un toplamında alınan hurdaların ciddi bir miktarını oluşturmaktadır. Firmamız da her geçen gün daha fazla hurda alımı yapmakta ve ülke gelişimine daha fazla katkı sağlamaktadır. Avcılar hurdacı firmamız, alım gücü yüksek bir firmadır. Dolayısıyla en yüksek tonaja kadar hurda alım desteğimiz mevcuttur. Tonajlı veya normal satışlarınızda gönül rahatlığıyla Aymetsan Hurda tercih edilmelidir. Böylelikle ülke ekonomisine sizlerin de katkısı olmaktadır.  

Avcılar hurda alanlar arasında geri dönüşüme en fazla hurdayı gönderen firma, Aymetsan Hurda olarak bilinmektedir. Geri dönüşümde dönüştürülen hurdalar, tekrar kullanılabilir hammaddeler olmaktadır. Bu durumda ülkemizin kaynakları korunmakta ve enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ek olarak geri dönüşüm merkezleriyle ciddi anlamda istihdam da oluşmaktadır. Bundan dolayı hurda alımı yapmak büyük bir gerekliliktir.   

Avcılar Trafo Hurdası Alan Hurdacı

Firmamız, Avcılar bölgesinde faaliyet gösteren bir hurdacı olarak, kullanılmış veya hurdaya çıkmış trafo ve transformatörleri değerlendirmektedir. Trafo hurdaları, elektrik tesislerinde kullanılan ve zamanla atıl hale gelen büyük ve ağır ekipmanlardır. Firmamız, Avcılar ve çevresinde bulunan trafo hurdalarını değerlendirerek, geri dönüşüm sürecine kazandırmaktadır. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız sayesinde, trafo hurdalarını yerinden sökme, taşıma ve geri dönüşüme kazandırma konusunda güvenilir ve çevre dostu bir hizmet sunmaktayız.

Avcılar Asansör Hurdası Alan Hurdacı

Avcılar ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız, kullanılmış veya hurdaya çıkmış asansörleri değerlendirmektedir. Asansör hurdaları, binalarda veya endüstriyel alanlarda kullanılan ve zaman içinde işlevini yitiren ekipmanlardır. Firmamız, Avcılar bölgesinde bulunan asansör hurdalarını uygun yöntemlerle bertaraf ederek, geri dönüşüm sürecine kazandırmaktadır. Deneyimli ekibimiz ve modern ekipmanlarımız ile asansör hurdalarını güvenli bir şekilde sökme, taşıma ve geri dönüşüme kazandırma konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Avcılar Jeneratör Hurdası Alan Hurdacı

Jeneratör hurdaları, zamanla kullanılamaz hale gelen veya artık ihtiyaç duyulmayan jeneratörleri kapsamaktadır. Avcılar ve çevresinde faaliyet gösteren firmamız, jeneratör hurdalarını değerlendirerek geri dönüşüm sürecine kazandırmaktadır. Uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımız sayesinde, jeneratör hurdalarını yerinden sökme, taşıma ve geri dönüşüme kazandırma konusunda etkili ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Firmamız, çevre duyarlılığına önem vererek, jeneratör hurdalarını doğru yöntemlerle bertaraf etmektedir.

Hemen Ara