İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Demir

Hurda Demir

Aymetsan Hurda, her bölgeden yaptığı hurda demir alımı ile müşterilerine en iyi hurdacı hizmetlerini sağlamaktadır. Demir hurdası, hurda türleri arasında şüphesiz en çok alınan hurda türüdür. Çünkü demir olarak adlandırdığımız metal, akla gelebilecek her türlü üretim sektöründe ana hammadde konumundadır. Dünyamızda en çok işlenen hammadde demirdir. Demirin bu denli fazla çıkarılması bile üretim sektörleri için yetersiz kalmaktadır. Üretim sektörlerinde oluşan bu açıklık ise demir hurda alımları ile kapatılmaktadır.

Kullanılmaz vaziyette olan demirler, çoğu kişi tarafından değersiz olarak nitelendirilmektedir. Gerçek ise bu kişilerin düşündüğü gibi değildir. Çünkü demir hurdaları geri dönüşüme gönderilmekte ve tekrar kullanılabilen hammadde olarak demir kullanımı görülen sektörlere gönderilmektedir. Aymetsan Hurda firması da geri dönüşüme verdiği önemle bilinen hurdacı olarak her nevi demir hurdasını almaktadır. Yaptığımız her nevi hurda demir alımı da piyasada bulunabilecek en yüksek kilogram fiyatlarından gerçekleşmektedir. 

Hurda Demir Kilosu Kaç Lira?

Demir hurdasının kilo fiyatı, belirli durumlar karşısında artma veya azalma eğilimi göstermektedir. Kısacası güncel olarak nitelendirilen fiyatlar da bir zaman sonra güncelliğini yitirmektedir. Aymetsan Hurda, demirin kilo fiyatında yaşanan değişiklikler sonucunda her zaman fiyatlarını güncellemektedir. Çünkü firmamız, güncel fiyatlardan satış yapabilmenin ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bu durumda müşterilerimizin memnuniyeti korunmakta ve demir hurdasının fiyatı hızlı şekilde güncellenmektedir.

Her hurdacı, farklı demir hurda türlerinin alımını gerçekleştirmektedir. Yalnızca az sayıda hurdacı her türden demir hurdasını almaktadır. Aymetsan Hurda da bu hurdacılar sınıfına girmektedir. Demir hurda alım fiyatı, bütün;

 • DKP demir hurdası alımları,
 • Bonus demir hurdası alımları,
 • Hurda ekstra demir alımları,
 • 1. Sınıf demir hurdası alımları,
 • Hurda inşaat demiri alımları,
 • İnşaat yıkım hurdası alımları,
 • Pik demir talaşı hurdası alımları,
 • Karışık demir hurdası alımları,

İçin geçerli fiyatlardır. Bunun yanı sıra her üründe demirin kullanımına rastlamak mümkündür. Dolayısıyla yaptığımız alımlar, yalnızca yukarıda sayılan türler için geçerli değildir. Aymetsan Hurda, içeriğinde demir bulunan her türlü hurdayı almakta ve size en yüksek demir hurdası kg fiyatı teklif etmektedir.   

Hurda Demir Alımı Geri Dönüşüm İçin Neden Önemlidir?

Hurda demir geri dönüşüm işleri için ön plana çıkan hurdacılardan olan Aymetsan Hurda, bütün üretim alanlarının gelişmesini sağlamaktadır. Demir hurdası, her zaman belirttiğimiz gibi en çok alınan hurda türüdür. Bunun yanında demir hurda adında nitelendirilebilecek çok fazla sayıda demir hurdası türü mevcuttur. Bunlar da demir hurdası alan hurdacı firmamız tarafından eksiksiz şekilde alınmaktadır. Her demir hurda türü, geri dönüştürüldükten sonra farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu durum, üretim alanlarındaki çeşitliliği önemli seviyede arttırmaktadır. Sonuç olarak demirin kullanıldığı sektörler, hammadde sıkıntısını büyük ölçüde aşmaktadır.

Demir hurdası alımı yapmanın size de ciddi yararları vardır. Aymetsan Hurda firması, müşterilerinin satışlardan yüksek kazançlar elde edebilmesini amaçlamaktadır. Bundan dolayı hurda demir fiyatları, her zaman yüksek seviyede tutulmaktadır. Fiyatları yüksek seviyede tutmamız, bütün müşterilerimizi memnun etmektedir. Hem alım hem fiyat konusunda müşterilerinin beklentilerini karşılayan firmamız, uzman kadrosuyla birlikte en iyi geri dönüşüm firması olarak nitelendirilmektedir.

İnşaat ve Şantiyelerden Hurda Demir Alımı

İnşaat ve şantiyelerden yapılan hurda demir alımı, bütün alımların büyük çoğunluğunu oluşturmaktadır. Firmamız da dilediğiniz gibi her inşaat ve şantiyeden alım işlerini gerçekleştirmektedir. İnşaat ve şantiyelerden çok önemli demir hurdaları alınmaktadır. Yapılan en önemli alım ise şüphesiz hurda inşaat demiri alımı işidir. İnşaat demiri hurdası alımları ile inşaat sektörüne çok ciddi yararlar sağlanmaktadır. Sonuç olarak kullanılamaz durumda olan demirler, inşaat sahipleri tarafından firmamıza satılmakta ve bu satıştan gelir elde edilmektedir. Bu da inşaat sahiplerine nakit konusunda büyük bir yarar sağlamaktadır.

Yapılan alımların inşaat ve şantiyelere olan yararı bunlarla da sınırlı değildir. Aymetsan Hurda firması tarafından alınan demir hurdası, geri dönüştürülmek üzere geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir. Geri dönüşümle birlikte tekrar inşaat ve şantiyelere kazandırılan demirlere daha uygun fiyattan ulaşmak mümkündür. Böylelikle hem hammadde sıkıntısı bitmekte hem de hammaddeye uygun fiyata ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. İnşaat ve şantiyelerden demir hurda alımı için tercih edilebilecek firmaların az olması oldukça normaldir. Çünkü bu tür alımlar büyük tecrübe gerektiren alımlardır. Firmamız, bu tecrübeye sahip hurdacı olarak size en yüksek geliri kazandıracak alım işlerini gerçekleştirmektedir. 

İmalat Artığı Hurda Demir Alan Firma

İmalat artığı demir hurdası, demirden üretilen herhangi bir üründen arta kalan parçalara verilmektedir. Bu imalat artığı parçaları da geri dönüşümle tekrar kullanılabilir vaziyete gelme özelliğine sahiptir. Aymetsan Hurda, imalat artığı hurda demir alımı yapan en deneyimli hurdacılar arasındadır. Firmamız, her türlü imalat artığını tarafınızdan almakta ve nakit şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmektedir. İmalat artığı demir hurdası olarak nitelendirebileceğimiz farklı türlerde hurdalar mevcuttur. Bu türler ise;

 • Söküm sonucunda oluşan imalat artığı demir hurdası,
 • İnşaatlarda kullanılan demirlerin artıkları,
 • Üretim için kesilen veya preslenen demirlerin parçaları,
 • Sac veya boru üretiminde ortaya çıkan demir hurda parçaları,

İmalat artığı demir hurdalarına verilecek önemli örneklerdir. Üretim fazlalığı demir hurdası alımları da Aymetsan Hurda firmamız tarafından yapılmaktadır. İmalat artığı demir hurdası fiyatı için en iyi fiyatı arayanlar telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmaktadır.

Aymetsan Hurda Her Nevi Hurda Demir Alan Hurdacı

Demir hurdasının kilosu için en güncel fiyatları sizlere aktaran firmamızın bir diğer özelliği de her türden demir hurdasını alabilmesidir. Sektör içinde her türden demir hurda alan hurdacı ile çalışmanız önemlidir. Çünkü demir hurdası satışında her zaman aynı türde demir satacaksınız diye bir durum yoktur. Bundan dolayı satış konusunda mağduriyet yaşamamanız için her nevi demir hurdası alan hurdacı firmamızla çalışmanız önerilmektedir. Firmamız için alınacak demir hurdalarının herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. İçeriğinde demir olan bütün hurda çeşitleri Aymetsan Hurda tarafından sorunsuz şekilde alınmaktadır.

Firmamız, her nevi hurda alımı yapmasının yanında size sağladığı hizmetlerle de bilinmektedir. Bütün alımları adresinizden gerçekleştiren firmamız, en yakın hurdacı firması olarak hızlı alımlar yapmaktadır. Hızlı demir hurdası alımı, hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü için büyük anlam ifade etmektedir. Çünkü hızlı alım işleriyle geri dönüşümün daha aktif olarak çalışması sağlanmaktadır.

Kapıda Nakit Ödeme Yapan Demir Hurdası Alım Firması

Demir hurda alımı yapan firmamız için müşteri memnuniyetinin sağlanması büyük bir önceliktir. Firmamıza göre her hurdacı bu tür hizmet anlayışına sahip olmalıdır. Müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli hizmetlerimizin başında nakit ödeme yapmamız gelmektedir. Nakit ödemeyle müşterilerimizin ihtiyacı olan nakit para ihtiyacı karşılanmaktadır. Böylelikle hurda alım işlerinden büyük oranla memnun kalınmaktadır.

Aymetsan Hurda için ödemelerin hızlı şekilde yapılması gerekmektedir. Hurdalarını satmış olan hiç kimse ödeme için bekletilmemelidir. Aymetsan Hurda, demir hurdası alımında nakit ödeme yapan hurdacı olarak ödemelerinizi akla aksatmamaktadır. Alım işlerinden hemen sonra ödeme yapılmakta ve satış konusunda bir problemle karşılaşmanız ihtimali ortadan kalkmaktadır. Firmamızın sayılan bütün özellikleri demir hurdası alımı işleri için ne kadar avantajlı olduğumuzu kanıtlamaktadır. Bundan dolayı hurda satışını olabilecek en verimli şekilde tamamlamak isteyenler de Aymetsan Hurda firmamızın hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Hemen Ara