İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Raf

Hurda Raf

Aymetsan Hurda, hurda raf alan hurdacı olarak her zaman güncel fiyatlardan raf hurdası alımı yapmaktadır. Firmamız, her gün piyasanın durumuna göre fiyat değişikliklerine gitmektedir. Çünkü firmamız, herkesin güncel fiyatlardan hurda satışı yapması gerekliliğini savunmaktadır.

Raf Hurdası

Raflar; sanayide, giyim mağazalarında, marketlerde, depolarda ve devlet dairelerinde kullanılabilen yapılardır. Buradan da rafların kullanım alanlarının geniş olduğu görülmektedir. Aymetsan Hurda, kullanılamaz hâlde veya kullanılması düşünülmeyen her türlü rafı almaktadır. Alım konusunda hiçbir ayrımımız yoktur. Her nevi raf hurdası, tarafımızca alınmakta ve alımın yapıldığı gün ödemeleriniz gerçekleştirilmektedir.

Ödeme konusu, müşterilerimiz tarafından merak edilen bir konudur. Müşteri memnuniyetini koruyan bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, ödeme konusuna da çeşitli yenilikler kazandırmıştır. Nakit ödemeyle hurda alımı da bu yeniliklerin başında gelmektedir. Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde her an nakit ihtiyacı doğabilmektedir. Firmamız da hurda satışının ardından ödemelerinizi nakit şeklinde gerçekleştirerek nakit ihtiyacınızı gidermektedir.

Hurda Raf Alan Aymetsan Hurdacılık

Raf hurdası alımı, çoğu hurdacı tarafından yapılabilen alımlardır. Firmamız, diğer hurdacılardan farklı olarak her yerden alım gerçekleştirebilmektedir. Yani firmamızın hizmet bölgelerinde herhangi bir sınırlama mevcut değildir. Raf hurdalarını satmak isteyenler, her bölgeden bizleri arayabilmekte ve tercih edebilmektedir. Aymetsan Hurda, diğer hurdacılardan farklı olarak da yüksek fiyatlandırmalara sahiptir. Yüksek fiyatlar, her türden raf hurdası için geçerlidir. Bununla birlikte hangi raf hurdasını sattığınız fark etmeksizin sizlere yüksek teklifler sunulmaktadır. 

Türkiye’nin birçok bölgesinde alım yapabilen firmamız, hızlı hurda alımlarıyla bilinmektedir. Hızlı hurda alımı, bir hurdacıda olması gereken en önemli özelliklerdendir. Firmamız da anında hurda alımı ile hurdalarınızı olabilecek en hızlı şekilde almaktadır. Üstelik alımlar da hurdanın bulunduğu konumdan yapılmaktadır. Hurdanın konumuna gelen ekiplerimiz, titiz ve hızlı bir şekilde raf hurdalarını araçlara yüklemekte ve alım işlerini tamamlamaktadır. Dolayısıyla, nerede olursanız olun firmamızın hızlı hizmetleriyle ilgili şüpheye düşmenize gerek yoktur. Çünkü Aymetsan Hurda, her yere anında hurda alım hizmeti sağlamaktadır.

Değerinden Hurda Raf Alan Hurdacı

İkinci el raflar, birçok şekilde değerlendirilebilmektedir. Bu raflar çoğunlukla geri dönüştürülmekte ve tekrar raf üretiminde kullanılmaktadır. Firmamız, eskiyen raflarınızı almakta ve geri dönüştürülmesini hızlandırmaktadır. Aymetsan Hurda, yalnızca eskiyen rafları almamaktadır. Kullanmayı düşünmediğiniz fazlalık raflar da firmamız tarafından alınabilmektedir. Raf hurdalarını satmak isteyenler, değerinden hurda raf alımı yapan hurdacıları araştırmalıdır. Bu hurdacılarla çalışmak, gelirinizi ciddi düzeylerde arttırmaktadır.

Ne yazık ki günümüzde değerinin altından hurda alımı yapan hurdacılar da mevcuttur. Bu firmalar, değerinden hurda alımı yapan hurdacılara göre daha az tercih edilmektedir. Hurda satış gelirlerini arttırmak isteyenler de bu hurdacılarla çalışmamalıdır. Bunun için internet üzerinden araştırma yapmalı ve raf hurdası için en yüksek fiyat teklifi yapan hurdacılar bulunmalıdır. Firmamız, her müşterisine yüksek fiyat teklifi yapan az sayıda hurdacılardan biridir. Her nevi raf hurdası yüksek fiyatlara tabi tutulmaktadır. Bununla birlikte gelirini arttıran müşterilerimiz hizmetlerimizden de memnun kalmaktadır. Yüksek fiyattan hurda alımı yapan hurdacı firmasını uzakta aramanıza gerek yoktur. Aymetsan Hurda, size en yakın hurdacı olarak en tercih edilebilir firmadır.

Yüksek Fiyat Garantisiyle Hurda Ağır Raf Alımı

Ağır raf olarak nitelendirdiğimiz raf türleri, özellikle ağır sanayi kuruluşlarında ve çeşitli iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bu raflar, büyüklüğü ve ağırlığı yüzünden günlük hayatta kullanılamamaktadır. Dolayısıyla firmamız da bu raf hurdalarını çoğunlukla ağır sanayi bölgelerinden almaktadır. Hurda ağır raf alımı yapan hurdacı arayanlar, firmamızı arayarak hizmetlerimizi öğrenebilmektedir. Firmamız, alım ve ödeme konusundaki bütün bilgileri sizlere aktarmaktadır. Sonuç olarak hizmetlerimiz konusunda aklınızda hiçbir soru işareti bırakılmamaktadır.

Yüksek fiyat garantisiyle hurda raf alımı için tercih edilebilecek firmaların az olması herkes tarafından bilinmektedir. Aymetsan Hurda, bu konuda da ön plana çıkmaktadır. Firmamızın yaptığı bütün hurda ağır raf alımları, yüksek fiyatlandırma çerçevesiyle gerçekleştirilmektedir. Hurda ağır rafların alımının nasıl yapıldığı firmamıza sıkça sorulmaktadır. Firmamız, bu konuda gerekli yetkinliğe sahip bir hurdacı olarak alım esnasında bir sorun yaşamanızı engellemektedir. Alım için öncelikle ekiplerimiz ağır rafların bulunduğu adrese gelmektedir. Ardından gerektiği takdirde hurda ağır raflar sökülmekte ve araçlara yüklenmektedir. Yüklenmenin hemen ardından ödemeniz nakit olarak sizlere sunulmaktadır. 

Her Yerden Hurda Çelik Raf Alımı Yapıyoruz

En çok üretilen rafların başında çelik raflar gelmektedir. Çelik raflar, özellikle marketlerde ve devlet dairelerinde kullanılmaktadır. Çelik raflar, farklı boyutlarda ve ağırlıklarda olabilmektedir. Bu gibi etkenler hurda çelik raf fiyatı konusunu büyük ölçüde etkilemektedir. Firmamız, her türde hurda çelik raf alımı yapmakta ve fiyatlarını da en yüksek seviyelerde tutmaktadır.

Firmamız, birçok bölgede hizmet veren bir hurdacı olarak her yerden hurda çelik raf alımı yapabilmektedir. Çelik raf hurdalarının bütün alım ve nakliye işi ise firmamız tarafından üstlenilmiştir. Böylelikle ekstra bir uğraş göstermeden çelik raf hurdalarınızı bizlere satabilmenize olanak tanınmıştır.

Hurda Raf Fiyatı Neden Değişir?

Hurda raf fiyatları firmadan firmaya değişmektedir. Hurdacılar, kendine özgü fiyatlandırma stratejileriyle fiyatlarını belirlemektedir. Kimi firma yüksek fiyattan alım yaparken kimi firma da normal fiyatlardan alım yapmaktadır. Aymetsan Hurda da yüksek fiyattan hurda raf alımı yapan hurdacılar sınıfına girmektedir. Raf hurdası fiyatları;

  • Alınacak raf hurdasının türüne,
  • Raf hurdalarının boyutlarına,
  • Ne kadar raf hurdasının alınacağına,
  • Raf hurdalarına demontaj işleminin uygulanıp uygulanmayacağına,
  • Hangi bölgeden alım yapılacağına,

Etkenlerine göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı firmamızın yaptığı alımlarda farklı fiyat seviyeleri söz konusudur. Raf hurdasının miktarına göre size piyasanın en üst fiyatları teklif edilmektedir. Bu anlamda firmamızın fiyatları konusunda mağduriyet yaşamanız olasılık dâhilinde değildir.

Hemen Ara