İçeriğe geç
Anasayfa » Hurda Sarı

Hurda Sarı

Hurda sarı alımı yapan hurdacılar alımı yapılan sarının içeriğindeki çinko ve pirinç yüzdesine dikkat etmektedir. Çünkü sarı hurdasının fiyatları çinko ve pirinç oranlarına göre belirlenmektedir. Aymetsan Hurda, fiyat belirleme aşamalarını tamamen şeffaf bir şekilde sizlere aktarmaktadır. Böylelikle birinci ağızdan fiyatlar hakkında kesin bilgi almanız sağlanmaktadır.

Sarı hurdası alanlar içerisinde müşteri memnuniyetini en çok önemseyen hurdacı Aymetsan Hurda’dır. Bu durum müşteri memnuniyet oranlarımızdan anlaşılmaktadır. Müşterilerinin isteklerine göre hareket eden firmamız, hizmetlerini müşterilerine göre şekillendirmektedir. Böylelikle daha verimli hurda alımları yapabilmemiz mümkün duruma gelmektedir.

Hurda sarı alan yerler içerisinde olan firmamız, çoğu bölge içerisinde aktif olarak alım gerçekleştirmektedir. Bu da hurda satışı için hangi bölgede bulunduğunuzu önemsiz kılmaktadır. Sonuç olarak Aymetsan Hurda, her bölgede alım yapabilmekte ve verimli alım hizmetlerini sizlere ulaştırmaktadır. Bunun için hurdacı telefon numarası üzerinden firmamıza ulaşmanız gerekmektedir. Bizlere ulaştığınız takdirde sarı hurda alım işleri hemen başlatılmaktadır.

Hurda Sarı Değer Tespiti Nasıl Yapılır?

Sarı hurda fiyatları, sarı hurdasının değer tespit aşamalarından hemen sonra belirlenmektedir. Aymetsan Hurda, değer tespit aşamalarını titizlikle yapmaktadır. Böylelikle size sunulacak olan fiyatlarda hiçbir sorunla karşılaşılmamaktadır. Hurda sarı fiyatları, değer tespit aşamaları olarak adlandırılan her durumdan etkilenmektedir.

Bu etkiler, alım fiyatlarının yükselmesine sebep olabileceği gibi düşmesine de sebep olabilmektedir. Firmamızda düşük olarak tabir edilen fiyatlar bile piyasada yüksek fiyat olarak nitelendirilmektedir. Bu da sarı hurdası alım işleri için firmamızın büyük avantajlara sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

Sarı hurdasının değer tespiti, alanında uzman ve eğitimli çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlanan değer tespit çalışmaları sonucunda sizlere net fiyat bilgisi verilmektedir.

 • Satılması planlanan sarının tonajı,
 • Hangi sarı hurda türünün satılacağı,
 • Hangi bölgeden sarı hurdasının alınacağı,
 • Sarı hurdası güncel tonaj ve kilogram fiyatları,

Değer tespit çalışmaları olarak nitelendirilmektedir. Değer tespiti sonucunda da bulunabilecek en yüksek fiyatlar belirlenmektedir. Bu durumda herkes firmamıza yüksek fiyattan sarı hurda satışı gerçekleştirebilmektedir.  

Hurda Sarı Alımı Yapmanın Önemi Nedir?

Sarı hurda içeriğinde çok değerli alaşım maddelerine rastlamak mümkündür. Bilindiği gibi pirinç alaşımlarıyla üretilen ürünlerin hurda durumu gelmesi sonucunda bu hurdalara sarı hurda denmektedir. Pirinç alaşımları içerisinde de; kalay, nikel, arsenik, demir, fosfor, antimon, kurşun, alüminyum maddelerine rastlamak mümkündür. Sayılan maddeler de oldukça değerli maddelerdir. Bu konumda sarı hurdası fiyatları da bu değerden olumlu anlamda etkilenmektedir.

Hurda sarı alımı yapan Aymetsan Hurda, bütün hurdaların alımını önemsemektedir. Her hurdayı alan ve geri dönüşümünü sağlayan firmamız, sarının da geri dönüşüm görevini üstlenmektedir. Sarı hurdası alımının önemi de tam olarak bu aşamada görülmektedir. Başta da belirttiğimiz gibi bu hurdanın içeriğinde birçok değerli maddeye rastlanılmaktadır.

Bu maddeler ise geri dönüştürülebilir bir yapıdadır. Kısacası bu maddelerin pirinç üretiminde tekrardan kullanılması mümkündür. Söz konusu bu işlem de sarı hurdasının geri dönüşümü yapılmasıyla olabilmektedir. Bundan dolayı Aymetsan Hurda, her türlü sarıyı almakta ve pirinç alaşımı üretimine hammadde girdisi sağlamaktadır. 

Her Yerden Hurda Sarı Alan Firma

Bir hurdacının her yerden hurda alımı yapabilmesi o hurdacının avantajlı bir firma olduğunu göstermektedir. Aymetsan Hurda, ülkenin birçok bölgesinde alım faaliyetleri yürütmektedir. Bu alım faaliyetlerinde de hurda türünün ayrımını yapmamaktadır. Sonuç olarak her nevi hurda alımı yapan firmamız, hurdalarınızın bulunduğu konuma gelerek alım işlerini anında gerçekleştirmektedir.

Her yerden hurda alımı yapabilmemiz, hizmetlerimiz için ek fiyat beklentimiz olduğu anlamına gelmemektedir. Bunun nedeni ise firmamızın müşteri memnuniyetini olumlu etkileyen avantajları ve hizmetleri benimsemiş olmasıdır. Her yerden hurda sarı alımı yapmamız da bu avantajlardan biridir. Aymetsan Hurda, bütün sarı hurdalarını adresinizden almakta ve bu alımlarda tonaj sınırlaması koymamaktadır. 

Hurda Sarı Kilosu Kaç Para?

Firmamıza her gün “sarı hurdası kilosu kaç para?” sorusu iletilmektedir. Aymetsan Hurda için hurda fiyatlarının doğru şekilde belirlenmesi büyük öneme sahiptir. Firmamız, fiyat konusunda her gün fikir alışverişi yapmaktadır. Böylelikle müşterilerimizi memnun edecek fiyatlar belirlenmektedir. Şu ana kadar fiyatlarımızdan memnun kalmayan bir müşterimizin bulunduğu görülmemiştir.

Bu da herkesin belirlediğimiz sarı hurdası kilo fiyatlarından memnun kaldığını kanıtlamaktadır. Sarı hurdası kilo fiyatları, sarı hurdasının türlerine göre farklılık göstermektedir. Bilindiği gibi onlarca sarı türü mevcuttur. Sarı hurdası fiyatı belirleme aşamaları da her sarı türü için farklıdır. Dolayısıyla bütün fiyatların belirlenmesi ciddi titizlik gerektiren bir konudur. Hurda sarı alımı yapan Aymetsan Hurda;

 • Sarı hurda araiş MS-70 fiyatı,
 • Sarı hurda araiş MS-64 fiyatı,
 • Sarı hurda araiş MS-58 fiyatı,
 • Hurda pirinç imalat artığı fiyatı,
 • Hurda kırkambar sarı fiyatı,
 • Hurda oto radyatör fiyatı,
 • Hurda su saati fiyatı,
 • Fosfor bronz araiş fiyatı,
 • Hurda alaşımlı sarı talaşı fiyatı,

İçin en güncel ve en avantajlı fiyatlara sahiptir. Bu da hurda sarı kilo fiyatı konusunda bulunabilecek en verimli hurdacılardan biri olduğumuzu göstermektedir.

 Her Nevi Hurda Sarı Alımı Yapan En Yakın Hurdacı

Aymetsan Hurda gibi en yakın hurdacı firmalarıyla çalışmanız ciddi bir konudur. En yakın hurdacılarla çalışmanızın size birçok konuda yararı bulunmaktadır. En yakın hurdacı firması, hurda satış taleplerinize hızlı şekilde yetişmektedir. Böylelikle satış işlemlerinin süresi büyük ölçüde kısalmaktadır. Bu durum, geri dönüşüm için avantajlı olduğu gibi sizler için de avantajlıdır.

Sonuç olarak hızlı sarı hurda alımı ile size yapılması gereken ödemeler de nakit ve hızlı şekilde yapılmaktadır. Böylelikle ödeme konusunda sıkıntı yaşamanız da Aymetsan Hurda tarafından engellenmektedir.  

Hemen Ara