İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Ayvalık Hurdacı

Ayvalık Hurdacı

Ayvalık Hurdacı

Hurdacı sektörü geri dönüşüme olan katkıları ile ön plana çıkıyor. Toplumun daha bilinçli hale gelmesi ise geri dönüşümün önemini bir kez daha vurguluyor. Firmamız Balıkesir şehrine ait Ayvalık bölgesinde ve çevresinde geri dönüşüme olan katkılarını her geçen gün artırma yolunda ilerliyor. Almış olduğumuz hurdaların her biri sizlerin bütçesine destek olurken doğayı korumanın da mümkün olduğunu gözler önüne seriyor. Firmamız tarafından alınan hurda çeşitleri arasında; pirinç, bronz, demir, kurşun gibi pek çok madde yer alıyor. Bu sayede iş yerlerinizde veya evlerinizde çıkan hurdaların doğaya kazandırılmasına yardımcı oluyor ve tekrar kullanılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Sizler de Ayvalık Hurdacı hizmetlerimizden yararlanarak geri dönüşüme katkı sağlayabilir ve gelir elde edebilirsiniz.

Ayvalık Bakır Alan Hurdacı

Ayvalık bakır alan hurdacı firması olarak çevreye ve doğaya duyarlı,  geri dönüşümü en temelde hizmetlere uygulayan bir firmayız. Bakır hurdanın en değerli hurdalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle firmamız bakır hurda alımını büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Yerinde hurda söküm işlemlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından hurdaya zarar vermeyecek şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ayvalık bakır alan hurdacı arayışında olanlar gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirler. En güvenilir ve en hızlı hurda hizmeti almak isteyenler için firmamız en doğru tercihtir. Bakır hurdalarınız firmamızca en iyi şekilde değerlenirken siz de bunun karşılığını alıyor olacaksınız. Firmamızın ayrıcalıklarından yararlanmak ve uygun fiyat teklifi almak için firmamıza hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ayvalık Sarı Hurdası Alımı

Firmamız Ayvalık Hurdacı tarafından sarı hurdası alımı yapılmaktadır. Pirinç hurdası olan sarı hurdası bakır ve çinko alaşımı sonucunda oluşan bir metal türüdür. Fiyat olarak oldukça değerlidir. Bizlerle iletişime geçerek elinizde bulunan sarı hurdalarınızı satabilirsiniz. Adresinize gelerek sarı hurdalarınızı yerinde artıyor ve satın alımını gerçekleştiriyoruz. Sarı metali genellikle su saatlerinde karşımıza çıksa da kullanım alanı geniştir. Elektronik cihazlarda, bağlantı elemanı imalatında oldukça fazla kullanılmaktadır. Sarı hurdalarınızı en yüksek fiyattan satın alırız. Ayvalık sarı hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 7/24 adresten sarı hurdası alımı yapıyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hemen Ara