İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Kepez Hurdacı

Kepez Hurdacı

Kepez hurdacı firması ile iletişime geçmek isteyen tüm müşterilerimizi Aymetsan Hurdacılık firmamıza davet ediyoruz. Hurdacı firmamız tarafından tüm bakır, krom, sarı, çelik, nikel, kurşun, kablo, akü, döküm, vs. hurdalarınız satın alınır ve geri dönüşüme kazandırılır.

Kepez Hurdacı

Çanakkale, Kepez bölgesinde hizmetlerine devam eden ve sektörün sayılı firmaları arasında yer alan Kepez Hurdacı bünyemizde daima yenilikçi politikalar izlemekteyiz. Hizmet verirken dürüstlük her zaman ön planda olmakta ve müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Sizler de mevcut elinizde var olan metal hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçerek adres bilgilerinizi verebilir ve zaman kaybının önüne geçebilirsiniz. Firmamız personelleri vermiş olduğunuz adrese gelerek güvenilir teraziler yardımı ile saydam bir şekilde tartım işlemlerini gerçekleştirmekte ve kilo hesabını peşin ödemenizi sağlamaktadır. Almış olduğumuz hurda çeşitleri ise; pirinç bakır, kursun, alüminyum nitel vb. ürünlerden oluşmaktadır. Fiyatlandırmalarımız piyasa analizleri üzerine gerçekleştirilmektedir.

Kepez Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Kepez bakır hurdası alımı ile Kepez ve çevresinde bakır alımı büyük bir itina ile yapılmaktadır. Hurdacılık sektörünün gözbebeği niteliğinde olan bakır hurdalar, geri dönüşümle birlikte yeniden hayat bulmaktadır. Hurda alımı yapan firmaların hepsi bakır hurdaların her çeşidini almaktadır. Hurdacılık sektöründe ismi duyulan firmamız bu firmaların en başında yer almaktadır.

Kepez bakır hurdası alımı bulunduğunuz adres üzerinden hurdanızın büyüklüğüne göre filomuzda yer alan uygun büyüklükteki araçlarla yapılmaktadır. Yerinden çıkarılması gereken hurdaları da yerinden çıkaran ekiplerimiz bu işlem için en teknolojik aletleri kullanmaktadır. Böylelikle bakır hurdalarınız hiçbir zarara uğramadan bulunduğu yerden çıkarılıyor olacaktır.

Kepez Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Kepez hurdacı – Kepez hurda alımı yapan firmamız alüminyum hurdası, bakır hurdası, çinko hurdası gibi çeşitli hurdaları satın almaktadır. Güncel ve peşin ödeme yapılmaktadır. Kepez alüminyum hurda fiyatlarını öğrenmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin ellerinde bulunan hurdalarının ağırlığının bir önemi olmamaktadır biz sizlerin yerinize ev veya iş yerlerinize gelerek hurdaları teslim almaktayız. Amacımız ülke ekonomisine katkıda bulunarak üretime destek olmak bir diğer amacımız ise ülkemiz ve Dünya’da ki çevre kirliliğini azaltarak geri dönüşüm oranını arttırmak bu Dünya hepimizin olduğunu biliyor ve sorumluluk duyuyoruz. Bunun içinde çevreyi hurdalardan temizleyerek geri dönüşüm sayesinde birçok sektörde yeniden kullandırıyoruz.

Kepez Kablo Alan Hurdacı

Kepez, kablo üretimi ve kullanımının yaygın olduğu bir bölge olarak dikkat çeker. Kepez Kablo Alan Hurdacı olarak, bu bölgedeki işletmelerin kablo hurdalarını çevre dostu bir şekilde geri dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Elektrik ve iletişim sektöründen gelen kablo hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendiriyoruz.

Çevre konusundaki sorumluluğumuzun farkındayız ve Kepez’deki işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Kepez Kablo Alan Hurdacı olarak, kaliteli hizmet anlayışımızla sizin için buradayız. Kablo hurdalarınızı bize satmak, hem çevreye duyarlı bir hareket olarak görülebilir hem de işletmenizin maliyetlerini azaltmanıza yardımcı olabilir.

Hemen Ara