İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Bostancı Hurdacı

Bostancı Hurdacı

Bostancı Hurdacı

Hurdacılık, genel anlamı ile değerlendirildiğinde; her türden tahta ya da metal maddelerin hurdalarının alınıp geri dönüşüm için tekrar değerlendirilmesidir. Biz Bostancı hurdacı olarak sektörümüze İstanbul Bostancı kolundan hizmet vermekteyiz. Hurdalarınızı alımı için adresinize gelerek, her türlü hurdalarınızı en yüksek fiyattan olarak değerlendirip; değerinde satın alıyoruz. Hızlı ve güvenilir hurda alımları için bizi tercih edebilirsiniz. Eğer sizde hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz, bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Firmamız kapsamında; demir, kablo, plastik gibi tüm hurda eşyaları değerlendirilerek alınır. Çalışma prensibimiz her zaman profesyonelliğe dayanır.

Hurdacılık Hizmeti

  • Hurdacılık en iyi hizmet kalitesini vermektir.
  • Hurdacılık personellerini profesyonel olarak seçmektir.
  • Hurdacılık doğru değerlendirme demektir.
  • Hurdacılık müşteri memnuniyeti kazanmak demektir.
  • Hurdacılık sosyal sorumluluk payının gelişmişliği demektir.

Bostancı hurdacı olarak fiyatlarımız piyasanın çok üzerindedir. Alınan hurda türü ve miktarına göre fiyatlar değişebildiği gibi her zaman yüksektir. Ödemeleriniz hurda alımları ile birlikte nakit olarak ödenir. Hurdacılık sektöründeki faaliyetlerimiz uzun yıllara dayanmaktadır. Tecrübeli personellerimizle hizmet vermekteyiz. Hurdalarınız malzemelerine göre ayrıştırılıp geri dönüşüme gider. Firmamızda kablo, demir, alüminyum v.b. tüm hurda metaller alınmaktadır. Hurdalarınızı firmamıza teslim etmeniz ile birlikte değerlendirmeye alınır.

Bostancı Hurdacı Fiyatları

Bostancı hurdacı kapsamında hurda fiyatları; malzemelere, içeriklerine göre incelenerek bilgilendirmesi yapılır. Bu bilgilendirme içerisinde hangi eşyadan geri dönüşüm adına kazanç sağlanabilir; bu mantıkla hareket edilerek ücretlendirme yapılır.  Hurdaların ücretleri yerinde yapılır. Hurda piyasasına anlık değişen hurda fiyatları hurda borsasından takip edilebilir. Bu açıdan firmamızdan da bilgi alabilirsiniz.

Bostancı hurdacı; doğanın korunmasında bir katkı adına sektördeki hizmetinde ilkeli ve güven verici davranır. Bu bilinçle; en hızlı, en kaliteli ve en profesyonel hizmeti verir. Hurda eşyalarınızı bize teslim etmek için istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Hurda sektöründeki varlığımız bilindiğinden; hurdaların çevre kirliliğine neden olmadan toplanılması bilincini ilk günden beri taşımaktayız. Hurdalar kentsel dönüşümle birlikte çok fazla atık hurda çıktığından bu bilinci topluma da kazandırmak görevlerimizdendir. İrtibat sağlamanızla birlikte konusunda uzman personellerimiz sizi adresinizde ziyaret ederek işlemlerinizi yapar. Hurdaların yeniden değerlendirilmesi ve ekonomiye kazandırılması için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hemen Ara