İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Çayırova Hurdacı

Çayırova Hurdacı

Firmamız Çayırova Hurdacı siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olup Kocaeli Çayırova ilçesinde her adresten her çeşit hurda alımı yapılmaktadır. Hurdacı firmamız Aymetsan Hurda müşterilerine her zaman en kaliteli hurdacılık hizmetini sunmaktadır. Bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Çayırova Hurdacı

Çayırova hurdacı alanında uzman ekibi ile siz değerli müşterilerin hurdalarınızı alıyor ve geri dönüşüme katıyor. Özellikle belirtilen adreslere kendi ekip araçlarıyla giderek hurda değeri olan tüm metal veya ahşap eşyaları sizlerden satın alıyor ve gerekli kategorilere ayırarak geri dönüşüme verilmesini sağlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor ve mümkün olan en yüksek fiyattan eşyalarınızı sizlerden satın alıyoruz. Artık sizler de eşyalarınızı çöpe atmaktansa bizlere vererek hem para kazanabilir hem de bu eşyaların geri dönüşüme katılarak ham madde sıkıntılarını ortadan kaldırılmasına vesile olabilirsiniz. Firmamız bünyesinde çalışan tecrübeli kişiler ile iletişime geçerek sizler de evde bulunan veya iş yerinizde kullanılmayan hurda eşyalarınızı bizlere rahatlıkla satabilirsiniz.

Çayırova Kablo Hurdası Alımı

Çayırova genelinde hizmet veren firmamız tecrübeleri ile hurda alımsatım işlerini profesyonellik kazandırıyor. Satılacak olan hurdanızı tarttıktan sonra çıkan değeri nakit parayla ödüyoruz. Tüm hurdalarınızı adresinizden almak için çalışanlarımız her zaman hazırdır. Kablo atıklarınızı geri dönüşüme kazandırarak atık kirliliğine sizde katkıda bulunmuş olacaksınız.

PTT kabloları, PTT kablo içi, telefon kabloları para karşılığında vererek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Aldığımız kablo hurdalara şunlardır; enye kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablo, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez kablolardır.

Bu hurda kablo alımsatımı için fiyat bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar uzaklıktayız. Bize ulaşmanız halinde dilediğiniz adresten kablo hurdalarınızı teslim alıyoruz.

Çayırova Alüminyum Hurda Alımı

Çayırova alüminyum alımı firmamızın verdiği hizmetlerdendir. Firmamız, müşterilerinin sahip olduğu alüminyum hurdaları piyasaya uygun ederinde ve değerinde bir fiyatla almaktadır. Alınan hurdaları geri dönüşüme kazandıran firmamız müşterilerin sahip olduğu hurdaları en iyi şekilde değerlendirmelerine de yardımcı olmaktadır.

Firmamız, müşterilerin adreslerine giderek her iki tarafında yararına olacak şekilde hurda tartımı yapmaktadır. Tartılan hurdalar değerinde bir fiyata satın alınmaktadır.

Hemen Ara