İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Cevizli Hurdacı

Cevizli Hurdacı

Cevizli Hurdacı

Cevizli hurdacı firmamız, hurdacılık hizmetini İstanbul ilimizin Cevizli semtinde başarıyla sürdürmektedir. Firma olarak bizler, hurdacı mesleğinin önemine dikkat çekmek, geri dönüşümü mümkün hurdalarınızdan kazanç elde edilebileceğine dikkat çekmek istemekteyiz. Hurdalarınızın satış işlemlerini gerçekleştirmek için firmamızı aramanız durumunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız, belirtilen adrese kısa süre içerisinde ulaşacak ve gerekli işlemleri tamamlayacaklardır.

Hurdalarınızı cinslerine göre ayırıp tartan ekibimiz tarafından, hurdalarınız için en yüksek fiyat tarifesi üzerinden ücret belirlemesi yapılacak ve ödemenizse anında tarafınıza yapılacaktır. Cevizli hurdacı firmamız, hurdaların toplanmasının çevre kirliliğinin yaşanmasına engel olduğunu, aynı zamanda ekonomiye geri kazandırılmasınınsa ülke ekonomisine büyük faydasının olduğuna inandığından, sağladığı hizmetini büyük bir gayretle 7/24 sürdürmektedir.

Cevizli Çinko Hurdası Alımı

Cevizli Hurdacı yıllardır hurdacılık mesleğine gönül vermiş tüm hurda çeşitlerini A’dan Z’ye bilen nitelikli bir hurdacılık firmasıdır. Her hurda alan firma hurdanın nasıl kalitede olduğunu ve nasıl fiyat biçeceğini tam olarak bilememektedir. Bu bakımdan Cevizli Hurdacılık çinko hurdalarının kalitesine uygun şekilde doğru fiyatlandırma yaparak müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmaktadır. Çinko hurda özellik ve kalite bakımından oldukça yumuşak olup çabuk eriyen bir hurda türüdür. Hurda çinko türleri çeşit açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Bazıları galvaniz işlemlerinde bazıları ise ürünleri parlatma amacıyla kullanılır. Şayet evinizin bir köşesinde hurda olarak ayırdığınız çinko hurdalarınız varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız piyasa ederi yüksek çinko hurdalarınızı kalitesine ve ağırlığına göre fiyatlandırarak ücretini size elden teslim etmektedir.

Cevizli Demir Alan Hurdacı

Demir hurdalarınız Cevizli Hurdacı firmamız tarafından satın alınır. Elinizde bulunan demir hurdaları için bize günün her saati ulaşabilirsiniz. Alınan demir hurdalarınız tarafımızca dönüşüme gönderilir. Demir hurdası çeşitleri oldukça fazla olsa da fiyatlar genellikle aynı düzeydedir. Demir diğer hurda çeşitlerine göre biraz daha düşük fiyatlıdır. Fakat ortaya en fazla çıkan hurda çeşidi demir hurdasıdır. Bize ulaşım sağlamanız durumunda Cevizli’de demir hurdalarınız adresinizde satın alınır. Hurdacılık sektörü ve geri dönüşüm sektörü birbiriyle bağlı olup ülke ekonomisi için bir can suyu niteliğindedir. Zira bu sayede elde edilen hammadde miktarının yüksekliği ithalat ile alınacak hammadde miktarını azaltır ve ülke ekonomisine büyük kazançlar sağlar. Bu bağlamda demir hurdaları da önem taşımaktadır.

Hemen Ara