İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Edirne Hurdacı

Edirne Hurdacı

Edirne hurdacı firmamız Aymetsan Hurda müşterilerimize profesyonel hurda alım hizmeti sunmaktadır. firmamız Edirne ili genelinde hizmetlerini sürdürmektedir. Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Merkez, Süloğlu, Uzunköprü ilçelerinde hurda alımı faaliyetleri ile hizmet sunulmaktadır.

Edirne Hurdacı

Özellikle günümüzde artan ham madde ihtiyacı ve fiyat artışlarına oranla kişiler eşyalarını çöpe atmaktansa hurdacılara satarak değerlendirmektedir. Bunun için sizlere büyük avantajlar sunan ve kolaylıkla evlerinize gelip hurdalarınızı satın alan Edirne hurdacı ekibi müşteri memnuniyetini her zaman değer vermiş ve köklü bir firma olmayı başarmıştır. Bu nedenle sizler de Edirne hurdacı firmasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Öte yandan işe yaramayan ve yer kaplayan eşyalarınızı hurdacılara satarak gelir elde etmenizde size sağlanacak büyük bir yarar olur. Bizleri arayarak buradasınız hakkında daha fazla bilgi alabilir ve dilerseniz bizleri adresinize yönlendirebilirsiniz. Genellikle de metal malzemelerin geri dönüşüm oranları yüksek olmaktadır.

Edirne Sarı Hurdası Alımı

Aslında sarı hurda diye bir hurda çeşidi olmamakla birlikte pirinç renginin sarı olması nedeniyle bu hurda çeşidi sarı hurda olarak bilinmektedir. Edirne sarı hurdası yapan firmamız tehlikesiz atık toplama ve ayrıştırma belgesiyle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hurda alımsatım alışverişi sunmaktadır.

Karışık hurda sarı, hurda batarya, hurda vana musluk, çubuk sarı hurda, hurda sarı talaşı,hurda su saati ve daha birçok hurda sarı alımı yapmaktadır.

Hurda sarı en az bakır kadar iyi bir iletkendir. Piyasada bulunabilecek en iyi alaşımdır. Bundan dolayıda bu sektörde oldukça değerli bir hurda türüdür. Hurda sarı diğer hurdalara nazaran daha pahalıdır. Bu yüzden her firma toplu hurda sarı alımı yapmaktan kaçınır. Fakat bizim firmamız alım gücü yüksek olduğundan toplu hurda sarı alımı yapabilmektedir. Ayrıca geri dönüşüme ciddi katkılar sağlar.

Edirne Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

Edirne alüminyum hurda alımı hizmeti de firmamız bünyesinde olan hizmetlerdendir.  Alüminyum kullanım çeşidi fazla olan malzemeler. Alüminyum hurda olarak çöpe atmak veya saklamak yerine değerinin koruyacağı ve faydalı da olabilen bir şekilde değerlendirmek mümkün. Bunun için müşteriler firmamız ile iletişime geçebilir ve firmamız müşterilerinde satın aldığı hurdaları değerinde satın almanın yanında bir de geri dönüşüme de katkı sağlamış olur.

Firmamız satın alacağı hurdaları öncelikle müşterinin adresine giderek tartar ve piyasadaki değerine göre ederinde ve değerinde bir fiyat ile müşteriden satın alır.

Hemen Ara