İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Eminönü Hurdacı

Eminönü Hurdacı

İstanbul ticaretinin kalbi durumunda olan Eminönü semtinde tüm hurdalarınız firmamız Eminönü Hurdacısı tarafından satın alınır. Aymetsan Hurdacılık bir Eminönü Hurdacı firması olarak hizmet vermektedir.

Eminönü Hurdacı

Eminönü İstanbul ticaretinin kalbi olarak nitelendirilebilir. Oldukça yoğun bir ticaret hacmine sahiptir. Bunun en önemli nedeni ise bölgede yapılan imalattır. İmalatın fazla olması hammaddenin fazla kullanılmasına neden olur. Burada ortaya çıkan atık ürünler hurda olarak geri dönüşüme gönderilmektedir.

İmalat artığı hurdası olarak kalan tüm metal hurdalarının en kısa sürede hurdacıya satılması hem çevre sağlığını korumaya hem de hurdasını satacak olarak gerçek ya da tüzel kişiye ek gelir sağlayacaktır. Bu sebeple de ortaya çıkan hurdaların bekletilmeden geri dönüştürülmek üzere hurdacıya satılması gerekir. Bizlere hemen ulaşım sağmayarak hurdalarınızı değerlendirin. Eminönü hurdacı olarak Eminönü’nde her adrese servis gönderiyor ve hurdaları yerinden alıyoruz.

Eminönü Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Sarı hurdası alımı firmamız Eminönü Hurdacı tarafından yapılmaktadır. Elinde satı hurdası olan tüm müşterilerimiz bizlere günün her saatinde ulaşım sağlayabilir ve hurda satışı gerçekleştirebilir. Günün her saatinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Adresinize geliyor ve hurdalarınızı yerinde tartarak satın alıyoruz. Hurdalarınızın ödemesi sizlere peşin ve nakit olarak yapılır. Pirinç hurdası alımının yanı sıra krom, bakır, alüminyum, nikel, kablo, demir, bronz, vs. hurda alımlarını da yapıyoruz. Bizlere tüm hurdalar için ulaşabilirsiniz. Yine güncel pirinç hurdası fiyatlarını öğrenmek için de bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eminönü Kablo Hurdası Fiyatları

Kablo hurdası, farklı kategorilere sahiptir. Farklı materyaller içerdiği için farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. Firmamız müşterilerinden satın alacağı kablo hurdalarını öncellikle niteliğine bakarak yani çeşidine bakarak belli bir fiyattan kilogram başına bir fiyat vermektedir.

Firmamız müşterilerinden satın aldığı kablo hurdalarının fiyatlarını kablo hurdasını değerine uygun olarak belirlemektedir. Kablo hurda fiyatları çeşitlerine göre ortalama aşağıdaki tablodaki gibi sıralanabilir:

Karışık kablo hurdası 55 TL, Kg başı
Hurda antigron kablo 68 TL, Kg başı
Hurda tek damar kalın iç tesisat kablosu 85 TL. Kg başı
Hurda yr altı enerji kablosu 72 TL, Kg başı
TTR hurda kablo 68 TL, Kg başı
Çelik zırh hurda kablo 34- 52 TL ,Kg başı
Hurda fare yemez kablo 65 TL, Kg başı

 

Yukarıda verilen fiyatlar ortalama olmaktadır. Çeşitli noktalara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Hemen Ara