İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Etiler Hurdacı

Etiler Hurdacı

Etiler semtinde Etiler hurdacı firması aramanız durumunda firmamız önünüze çıkacaktır. Hurdacı firmamız tarafından Etiler’de her çeşit hurda alımı yapılmaktadır.

Etiler Hurdacı

İstanbul’un en tanınan semti Etiler’de verdiği hizmeti başarılı şekilde sürdürmekte olan Etiler hurdacı firmamızı aramanız ve adres iletmeniz durumunda, belirteceğiniz adrese ekibimiz en kısa sürede içerinde ulaşarak hurdalarınızı en iyi fiyat tarifesi ile satın alma işlemini başlatacaktır. Yapılacak satış işlemi ile firmamız hurdalarınızdan en iyi kazancı elde etmenizi arzu etmektedir.

Hurda, işlendiğinde, geri dönüştürülmesi mümkün olan bir ürün haline gelebilir ve yeni bir ürünün sıfırdan üretildiği düşünüldüğünde, hurda eşyaların geri dönüştürülme işleminin avantajlı bir durum olduğu ortaya çıkmakta ve çoğu firma geri dönüşüm hizmetini desteklemektedir. Sizin de satılık hurda çeşitleriniz bulunması halinde Etiler hurdacı firmamızı 7/24 arayarak kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Etiler Sarı Hurdası Alımı

Etiler Hurdacı başta Etiler bölgesi olmak üzere diğer bütün civar bölgelere çevre bilinci ile hareket ederek sarı hurdası alımı yapmaktadır. Sarı hurdası adını kullanım ömrü tükenmiş pirinç alaşımının sarı renk halini almasından dolayı alır. Pirinç alaşımı bakır metaline çinko karıştırılınca sararmaya başlar. Etiler Hurdacılık elinizde duran hurda haline dönüşmüş su vanası, musluk, su saati gibi sarı hurdaları kapınıza kadar gelip satın almaktadır. Sarı hurdalarınız için biçtiğimiz fiyatlar piyasa değerinin oldukça üzerinde olup nakit olarak sizlere teslim edilmektedir. Sarı hurdaların değeri hurdanın görünümüne ve çeşidine göre değişkenlik gösterir. Bu hurdanın kıymeti hakkında daha detaylı bilgi almak için tecrübeli firma çalışanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Etiler Bakır Alan Hurdacı

Bakır hurdası alımı hurdacı firmamız tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimiz gerek Etiler’de gerekse de diğer tüm il ve ilçelerde hurdacı firmamız ile iletişime geçerek hurda metal satışı yapabilirler. Metal hurdası satmak için adrese geliyor ve hurdalarınızı yerinden en yüksek fiyata satın alıyoruz. Etiler bölgesi içerisinde hurda bakır alan çok fazla hurdacı firması vardır. Ama firmamız her zaman en yüksek ödemeyi yapan firma olarak ilk sırada yerini korumaktadır. Hurdalarınızı satmak için zaman kaybetmeyin. Bizleri hemen arayın. Adresinize gelerek hurdalarınızı yerinden alalım.

Hemen Ara