İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Göztepe Hurdacı

Göztepe Hurdacı

Göztepe Hurdacı

Göztepe hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurdalar geri dönüşüme kazandırmada en önemli parçalardır. Bu parçaların toplanmaması hali; doğada tahribat, ekonomiye zarar, geleceğe engel teşkil etmek demektir. Göztepe hurdacı geri dönüşüme olan katkıları ile, sektördeki başarılı hizmetleri ile , müşteri memnuniyetini ön planda tutması ile fark yaratır.

Göztepe’de Hurdalarınızın Alımı Nasıl Olur?

Hurda malzemeleri yerinde kilo bazında teslim alınır ve ödemesi yapılır. Bütün hurda alımlarında çalışmalarımız kalite odaklı olarak ilerler. Güncel hurda fiyatları için, hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize her zaman ulaşabilirsiniz. Personellerimiz konusunda uzman kişilerdir. Bu da profesyonel hizmet almanızda öncelikli özelliğimizdir.

Göztepe Hurdacı firmamız;

  • Göztepe hurdacı işini severek yapar.
  • Göztepe hurdacı doğaya katkı sağlama amacı güder
  • Göztepe hurdacı hurda alım satımlarında kaliteli ve şeffaf bir yaklaşım sergiler.
  • Göztepe hurdacı hurda fiyatları güvenilirdir.
  • Göztepe hurdacı için müşteri memnuniyeti esastır.

Hurda sektörü her zaman geri dönüşüme uygun maddelerin satın alınması ile ilerler. Hurdalar, hurda sahiplerine gelir kaynağı olurken; aynı zamanda da doğanın kirlenmesini engelleyerek sorumluluk bilincini kazandırır. Kullanılan her metal geri dönüştürülebilir özelliktedir. Kullanım alanlarına göre içerikleri incelenir ve buna göre ayrıştırılır.

Göztepe’de Pirinç Hurdası Alımı

Hurdalar kendi aralarında çeşitli gruplara ayrılır. Bunlardan biri de pirinç hurdadır. Pirinç hurda aynı zamanda sarı hurda olarak da bilinmektedir. Pirinç hurdanın geri dönüşümünün kullanım alanı oldukça geniş aralıktadır. Birçok fabrika için pirinç hurdalar tercihtir. Biz de kendi bünyemizde pirinç hurdaların geri dönüşüme kazandırmak adına hizmet vermekteyiz. Pirinç hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Hurda piyasası sürekli değişimlere açık olan bir sektördür. Bu da hurda firmasının sürekli yeniliklere gitmesi dolayısıyla verdiği hizmetlerle tecrübesine katkı sağlaması demektir. Biz geri kazanılabilir niteliği olan her atıkla ilgileniyoruz. Önceliğimiz çevre ve insan sağlığı sonrasında da ekonomiye kazanç sağlamaktır. Vizyonumuz çevre korunması olup özellikle Göztepe semtinin aynı güzellikte korunmasıdır. Gelecek nesillere armağan edecek bir çevre yaratmak tek dileğimizdir.

Kalitemiz farkımızdır. Ve biz bunu en donanımlı şekilde müşterimizi yansıtırız. Referanslarımızla ve başarılarımızla firmamıza duyulan güven gittikçe artmaktadır. En tecrübeli hurdacı olmak Göztepe hurdacı olarak işte adres burası dedirtmektir

Hemen Ara