İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Güneşli Hurdacı

Güneşli Hurdacı

Güneşli Hurdacı

Hurdacılık sektörünün son yıllarda önem kazanması bilincinin yayılması artarken; geri dönüşümle elde ettiğimiz kalkınmış bir ülke farklılığını hissetmemiz bu durumu her geçen gün de güçlendirmektedir. Güneşli hurdacı olarak her zaman sektörümüzde kendini geliştirme potansiyelinde olmak; buna göre kadrolaşmak ve ekipmanlar kurmakla varlığımız ilerleme kaydetmiş ve sürmektedir. Birikmiş hurda atıklarını yok etmede ve tekrar kullanıma hazır hale getirmede olan hurdacılık yolunda bizim de bir payımızın olması işimizin en güzel tarafıdır.

Hurdacılığın Faydaları

Hammadde ihtiyacı her geçen günde artmaya devam etmektedir. Bu ihtiyaç hali de ülke gelişimi için en büyük sorumluluktur. Hurdacılara ulaştırılan her türlü metal; bakır, demir, çinko, kurşun hurdaları tekrardan işlenir ve yeni bir hammadde oluşturulur. Bu da ekonomik yönden kalkınma da gerek enerji gerek bütçe taraflarınca artıdır.

Güneşli Hurdacı İle Çalışmak;

  • Güvene dayalı hizmet almak demektir.
  • Süreklilik ve kaliteli hizmet demektir.
  • Profesyonel ekip ve ekipmanlar demektir.
  • Dürüst çalışma yaklaşımı demektir.
  • Eğitimli personeller demektir.
  • 7/24 ulaşabilmek demektir.
  • Kurumsallık demektir.

Güneşli Hurda Fiyatları

Güneşli hurdacı kapsamında hurda fiyatları tam olarak şekillenmiştir. Piyasa koşullarında fiyatlarımız belirlense de kriterimiz her zaman müşterilerimizin beklentileri bazında harekettir. Önceliğimiz her zaman müşterimizdir ve değişmeyenimiz kaliteli hizmetimizdir. Fiyat teklifimiz dürüstlük kapsamında olup hurdanın ederi kadardır.

İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerde hurda atık potansiyeli en yoğun şekildedir. Biz de bu şehrin Güneşli semtinde verdiğimiz hizmette güvenilirlik ve kalite başta olmak üzere faydalı bir işe imza atıyoruz. Firmamız kurumsal bir çatı altında olup amacımız hammadde gereksinimini hurdacılık sektörü ile tamamlamada aracı olmaktır. Güneşli hurdacı hurdanın gerektiği gibi değerlendirilmesini amaç edinmiştir. Ekip ve ekipmanlarımızla en güzel en kaliteli şekilde geri dönüşüme katkı sağlamak için çabalar. Müşteri memnuniyeti esas noktasıdır. Her zaman seviyeli, her zaman güvenilirdir. Hurdacılık konusunda, güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aradığınız deneyimse, güvense, kurumsallıksa, profesyonellikse biz buradayız.

Hemen Ara