İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Kapaklı Hurdacı

Kapaklı Hurdacı

Üskudar Hurdacı

Kapaklı Hurdacı

Tekirdağ Kapaklı Hurdacı olarak müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Her çeşit bakır, alüminyum, kablo, demir, sarı hurdası türünü satın alıyoruz.

Kapaklı hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurdanızı Kapaklı hurdacı ile iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz.

Kapaklı Hurdacı

Hurda toplayan ve yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyan Kapaklı Hurdacı firmamız ile, sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Kapaklı Hurdacı firması, sizlerin eşyalarını teslim alarak geri dönüşüm süreçlerine dahil ediyor. Evlerinizde er kaplamasını istemediğiniz eski veya bozuk eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Evinizde yer açarken ekonomik anlamda evinize katkı sağlamış da olursunuz.

Kapaklı hurdacı firması yıllardır özveriyle çalışıyor ve alanındaki uzman ekibi ile ev veya iş yerlerinin yakınına gelerek sizlerden hurda eşyalarınızı alıyor. Aldığımız eşyalarınız karşılığında sizlere bir bütçe ayırmış oluyoruz. Bizlere yazarak veya arayarak bilgi almanız mümkündür. Ayrıca bizlerden alacağınız hizmet sonucu değerlendirmelerinize de büyük bir önem veriyoruz.

Kapaklı Kablo Hurdası Alımı

Tekirdağ’ın bir ilçesi olan Kapaklı organize sanayi içinde kalmış ve bir iş merkezi durumuna gelmiştir. Bizler de Tekirdağ’ın gözbebeği olan Kapaklı’da hurdacı sektöründe hizmet veriyoruz.

Kapaklı hurdacı olarak özellikle sanayi sitelerinden, imalathanelerden kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bu konularda tüm işleriniz için bizimle iletişim kurun. Kırkambar kablo, karışık kablo, iç tesisat kablo, tek damar kalın kablolar, yeraltı enerji kabloları alımı yapmaktayız.

Aldığımız kablo hurdalarını geri dönüşüme kazandırmak için çalışıyoruz. Hurda soyma makinelerimiz ile bakır ve plastiklerini birbirinden ayırıyoruz. Kaliteli ve doğru hizmet, tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile müşteri odaklı kablo hurda alımı yapıyoruz. Fiyat teklifi için Kapaklı hurdacısı ile temasa geçmeniz yeterli.

Kapaklı Bakır Hurdası Alımı

Tekirdağ Kapaklı ilçesinde geri dönüşüm ve hurda alımı işi yapan öncü firmayız. Bütün hurdalarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Hurda yüklemesi yapılırken nakit ödemeyi de hemen yapıyoruz. Karşılıklı güven, güler yüz, iyi kazanç, müşteri memnuniyeti yaptığımız ticaretin en önemli amaçlarındandır.

Bakır tencere, bakır kazan, bakır tel hurda, bakır lama hurda için Kapaklı bakır hurdası alımı yapan şirketler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Kaliteli hizmetten ve en uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçiniz. Her türlü bakır hurdasını adresinizden almaya gelelim.

Kap, kacak, bakır levha hurdası, kırkambar hurdası, bakır profil hurdası ve daha çok bakır hurda alımı yapıyoruz.

Hemen Ara