İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Karaköy Hurdacı

Karaköy Hurdacı

Karaköy hurdacı firmamız, İstanbul ilimizden hizmet vermekte ve siz değerli müşterilerimizin kullanım ömrünü tamamlayan eski hurdalarını satın alarak geri dönüşüm tesislerine işlenmesi amacı ile göndermektedir.

Karaköy Hurdacı

Firmamız tarafından gönderilen bakır, demir, nikel, alüminyum, çelik gibi hurda atıkların, tesislerde işlenerek yeniden kullanılabilir özellik kazandırılması amacı ile verdiği hizmetini tam kadrosu ile sürdürmektedir.

Hurda fiyatlarında yaptığımız belirlemeyi, hurdaların alım, satım piyasası dikkate alınarak yapılmasını sağlayan firmamız, hurdalarınız için en iyi ödeme seçeneği sunmaktadır. Profesyonel kadroya, ekip ve ekipmana sahip olan Karaköy hurdacı firmamızı, hurda haline gelmiş, kullanılamaz durumda ki hurdalarınızın satış işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla teknik ekibimizi 7/24 arayarak adresinizi belirtebilir, kayıt işlemi oluşturabilirsiniz.

Karaköy Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdası alımı için dürüst, güvenilir ve iyi bir fiyat politikasına sahip bir firma arıyorsanız Karaköy Hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurdacılık alanında alüminyum hurda yaygın şekilde kullanılması sebebiyle oldukça yüksek değerdedir. Tel ve jant alüminyum hurda alımlarında fiyatı yüksek olan alüminyum gereçlerdir. Alüminyum hurdaların fiyatları boyalı ya da boyasız özelliklerine göre farklılık arz etmektedir. Karaköy Hurdacı olarak Karaköy ve çevre adreslerden alüminyum hurdalarınızı özelliğine, yapısına ve saflık durumuna göre ayırarak kapınıza kadar gelip yüksek fiyatlarla satın almaktayız. Alüminyum hurdası alımı konusunda merak ettiğiniz tüm detayları firmamız bünyesinde çalışan personellerimize iletebilirsiniz. Hurda haline dönüşmüş alüminyum araç ve gereçlerinizi hiç tereddüt etmeden firmamıza verip gelir elde edebilirsiniz.

Karaköy Soyma Bakır Hurdası Alımı

Soyma bakır hurdası kullanım ömrü yitirilmiş olan kabloların soyulması ile elde edilen hurda türüdür. Burada yapılan analizle hurda kablolar değerlendirilir. Geri dönüşüm sektörü için bakır büyük değer taşımaktadır. Bakır kategorisinde de en değerli olanı soyma bakır hurdadır. Karaköy Soyma Bakır Hurdası alımı olarak bizden hurdalarınız için en kaliteli hizmeti alırsınız.

Kablosundan ayrılan bakır geri dönüşümde çok daha pratik ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir. Parlak görüntüsü ile bakır her zaman en tercih edilen hurda türlerinden olup ; soyma bakır türü ve diğer çeşitleri de her zaman değerliler sınıfından tercih edilir. İletkenlik özelliği de öncelikte olmasının bir başka nedenidir. Hurda soyma bakır geri dönüşümü ekonomi için büyük katkıdır. Firmamız kapsamında hurda soyma bakırlarınız en yüksek fiyattan işlem görür. Profesyonel personellerimiz sizinle irtibat kurup en kısa sürede adreslerinizden teslimatları alır. Karaköy hurda her zaman kalitenin adıdır.

Hemen Ara