İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Kaynarca Hurdacı

Kaynarca Hurdacı

Kaynarca Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sizlere en kaliteli hurdacılık hizmetini sunmak için faaliyet gösteriyoruz. Elinizde bulunan tüm hurda çeşitleri için bizi arayabilirsiniz. Günün her saatinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Satın aldığımız tüm hurdaları en kısa sürede geri dönüşüme kazandırıyoruz. Elinizde ne kadar bakır hurdası, kablo hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, akü, jeneratör, asansör, elektronik hurdası gibi hurda türü varsa her biri için bizi arayabilirsiniz.

Kaynarca Hurdacı

Kaynarca Hurda Firması 2019 yılında Türkiye’deki endüstriyel ve ticari müşterilerine kaliteli hurda metal hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamız İstanbul ilinin bir semti olan Kaynarca’da bulunmaktadır, ancak İstanbul şehri genelindeki müşterilere hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin hurda metallerinden en fazla değeri elde etmelerine yardımcı olma konusunda tutkulu bir geri dönüşüm şirketiyiz. Sürdürülebilirliğin önemini anlıyor ve faaliyetlerimizin çevre dostu olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.

Kaynarca Hurda Firmasında işleri doğru şekilde yapmaya inanıyoruz. Bu nedenle hurda metallerinizi dönüştürmek, değerlendirmek ve işlemek için en son teknoloji ekipman ve süreçleri kullanıyoruz. Yüksek vasıflı teknisyenlerimiz ve mühendislerimiz, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya kendini adamıştır.

Tüm hurda metal ihtiyaçlarınız için tek durak noktası olmaktan gurur duyuyoruz. Demir, alüminyum, bakır, pirinç ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli metaller satın alıyoruz. Ekibimiz her zaman sorularınızı yanıtlamaya ve hurda metaliniz için en iyi hareket tarzını belirlemenize yardımcı olmaya hazırdır.

Kaynarca Hurdacı Telefonu

Kaynaca hurdacı firmamız telefonuna günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Hurda metal satın alma ve işlemenin yanı sıra geri dönüşüm hizmetleri de sunuyoruz. Hurda metallerinin çevreye duyarlı bir şekilde uygun şekilde bertaraf edilmesini sağlamak için müşterilerle birlikte çalışıyoruz.

Kaynarca Hurda Firmasında başarımızın müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurulduğuna inanıyoruz. Bu yüzden onlara mümkün olan en iyi hizmeti ve mümkün olan en iyi fiyatları sunmak için çok çalışıyoruz. Müşterilerimize stressiz bir deneyim sunmayı taahhüt ediyoruz ve her zaman yardım etmek için buradayız.

Sonuç olarak Kaynarca Hurda Firmamız, İstanbul’un dört bir yanındaki müşterilerine yüksek kaliteli hurda metal alımı hizmetleri sunmaya kendini adamış bir geri dönüşüm şirketidir. İşlerimizi, ve geri dönüşümü en kaliteli şekilde yapmaya çalışıyoruz ve müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Hurda metal hizmetlerine ihtiyacınız varsa, sizi bugün bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz!

Hemen Ara