İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Meriç Hurdacı

Meriç Hurdacı

Meriç Hurdacı

Edirne iline bağlı Meriç ilçesinde hurda alımlarınızı büyük titizlik ile yürütmekteyiz. Metal hurdalarınız için adrese gelerek alım işlemlerini gerçekleştirmekte ve nakit ödeme imkanını sizlere sunmaktayız. Pirinç, nikel, kurşun, zamak gibi metal kategorisinde yer alan her bir hurda çeşidi para karşılığı satın almakta ve ödemelerinizi anında gerçekleştirmekteyiz. Üstelik kullanmış olduğumuz tartılar son derece hatasız bir tartım işlemi yapmakta ve saydamlık ilkesine uygun olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Tonajlı hurda alımlarımızı ise kantarlar yardımı ile tartmakta ve ödemelerimizi bu hususta yapmaktayız. Sizler de güvenilir hurdacı arıyor ve gerçekleştirecek olan her bir işlemin saydam olmasını diliyorsanız Meriç Hurdacı firmamızdan hizmet alabilir ve detaylı bilgi için iletişim sağlayabilirsiniz.

Meriç Kablo Hurdası Alımı

Meriç kablo hurdası alımı ile firmamız kablo hurdası alan firmalar arasında ilk sırada gelmektedir. İşimizi severek yapıyor olmamız hizmet verdiğimiz bu alanda daha fazla başarılı olmamızı sağlamaktadır. Müşterilerimizi önemsiyor ve her sorularına doğru ve içtenlikle cevap veriyoruz. Bu nedenle firmamızdan bir kere hizmet aldığınızda sonrası için başka bir firma tercih etmenize gerek kalmayacaktır.

Meriç kablo hurdası alımı gerçekleştiren firmamız bu çevrenin yanı sıra birçok şehirde birçok ilçede aynı hizmeti vermeye devam etmektedir. Kablo hurdalar hurdacılık sektörü için oldukça önemlidir. Bu durumun bilincinde olan firmamız kablo hurdaların alınma sürecini büyük bir dikkatle yürütmektedir. Firmamızı tercih etmeniz yaptığınız en doğru tercih olacaktır.

Meriç Bakır Hurdası Alan Firmalar

Meriç ilçesinde bakır hurdalarınızı satmak istemeniz durumunda bizi arayabilirsiniz. Hurdalarınız firmamız tarafından satın alınır. Adresinize geliyor ve hurdalarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Yerinde elektronik terazimiz ile tartılan hurdaların ödemesi sizlere nakit olarak takdim edilir. Meriç hurdacı olarak en yüksek fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Bakır hurdasının tüm çeşitleri için bizi arayabilirsiniz. Soyma bakır, kırkambar bakır, lama bakır, bobin bakır, bakır talaş, bakır kablo, bakır tel ve diğer tüm hurda bakır çeşitlerini aracılığımızla değerlendirebilirsiniz. En yüksek kazancı firmamızı arayarak elde edebilirsiniz. Satın alınan bakır hurdaları Meriç ilçesindeki tesisimizde geri dönüşüm işlemlerine tabi tutularak hammaddeye dönüştürülür.

Hemen Ara