İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Niksar Hurdacı

Niksar Hurdacı

Niksar hurdacı firmamızı aramak istediğinizde sitemizdeki telefon numaramızı arayabilirsiniz. Hurdacı firmamız tarafından Tokat Niksar bölgesinde her nevi hurdanız satın alınır ve geri dönüşümleri sağlanır. Tokat Niksar Hurdacı sizlere bir telefon kadar yakın.

Niksar Hurdacı

Niksar hurdacı denilince hurdacı firmamız akla gelen ilk firmalardan biridir. Her çeşit hurda alımı firmamız Niksar hurdacı tarafından yapılmaktadır. Hurda geri dönüşümü yapılarak ekonomiye büyük katkılar sağlanmaktadır. Firmamız Tokat’ta 7/24 her bölgeden hurda alımı yapmaktadır.

Hurdaların geri dönüşüme kazandırılması her açıdan önem teşkil etmektedir. Özellikle metal hurdaları büyük maddi değere sahiptir. Özellikle bakır ve nikel metalleri çok yüksek değere sahiptirler. Bizlerle iletişime geçilmesi halinde kısa sürede yerinden alım gerçekleştirilecektir.

Niksar Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdalarınızı satmak için Tokat şehrinde en yüksek fiyatı verecek hurdacı aradığınızda Niksar Hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Niksar hurdacı tarafından tüm bakır hurdası türevleri satın alınmaktadır. Bakır hurdalarının oldukça fazla türleri vardır. Soyma bakırdan kırkambar bakıra, lama bakırdan bakır talaşa kadar her çeşit bakır hurdası için bizi arayabilirsiniz.

Niksar bakır hurdası fiyatları hakkında bilgi almak istemeniz durumunda da yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. En güncel 2022 bakır hurdası fiyatlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Zaman kaybetmeden bakır hurdası satmak için bizi arayın.

Niksar Kablo Alan Hurdacı

Kablo hurdalarınızı satmak için bizi tercih edebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz üzere bakır hurdalarınızı yüksek değerden satın alıyoruz. Bunun yanı sıra kablo hurdalarınız da yine hurdacı firmamız tarafından yüksek değerden satın alınmaktadır. Kablo hurdaları içindeki metalin türüne göre değerlendirilmektedir. Özellikle bakır içerikli kablolar en yüksek değere sahiptirler. Yine de firmamızca tüm kablo türlerinin hurdaları satın alınır. Bizi arayarak kablo hurdaları için en yüksek kazancı elde edebilirsiniz.

Niksar Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum alan hurdacı firmaların başında gelmekteyiz. Alüminyum levha hurdası, alüminyum folyo hurdası gibi çeşitleri satın alıyoruz. Bunların yanı sıra alüminyum kablo hurdalarınızı da satın alıyoruz. Alüminyum hurdaları bakır hurdalarına göre düşük fiyatlı olsa da yine de değeri yüksektir. Yine belirtmek gerekir ki alüminyum hurdaları yüzde yüz oranında geri dönüştürülebilmektedir. Bu açıdan geri dönüşüm endüstrisi için önem arz etmektedir. Bizimle iletişime geçmek için hiç zaman kaybetmeyin.

Niksar Pirinç Hurdası Alımı

Niksar pirinç hurdası alımı yapan firmamız, dayanıklılığıyla adından söz ettiren, altın sarısı renge ve parlak görünüme sahip pirinç hurdası satın almaktadır. Pirinç çinko ve bakır alaşımlarının karışması sonucu elde edilmekte vana, su saati, musluk ve elektronik gibi ürünlerin üretiminde kullanılan çinko ve bakır ise pirinç hurdasının dayanıklılığını ve değerini artırmaktadır.

Satışını yapmak istediğiniz pirinç hurdası bulunması halinde pirinç hurdalarınızın en yüksek fiyat üzerinden satış işlemleri tamamlanacak, ödeme nakit olarak yapılırken hurdanızın nakliyesiyse firmamıza ait araçlarla tarafımızca sağlanacaktır. Niksar pirinç hurdası alımı yapan firmamıza, elinizde bulunan pirinç hurdalarınızın satış işlemleri için arayıp adres belirtmeniz üzerine, belirtilen adrese kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

Hemen Ara