İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Ömerli Hurdacı

Ömerli Hurdacı

Ömerli hurdacı firmamızı arayarak tüm hurdalarınızı satabilirsiniz. Her hurda çeşidini satın almaktayız. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

Ömerli Hurdacı

Ömerli hurdacı firması olarak, vermiş olduğumuz hurdacılık hizmetimizi İstanbul ilimizin güzel semti Ömerli’de gerçekleştirmekteyiz. Firmamızı, soyma bakır, çinko, bakır, kablo, kurşun, alüminyum ve demir gibi hurdalarınızın satış işlemleri için arayarak adresinizi iletebilirsiniz. Tecrübe sahibi ekip çalışanlarımız belirteceğiniz adrese en kısa sürede gelerek hurdalarınızın miktarına ve kalitesine uygun fiyat belirlemesinde bulunacaklardır.

Tecrübeli ekibimiz, hurdalarınızı cinslerine ayırdıktan sonra tartım işlemi uygulamakta, böylelikle hurdalarınızdan en iyi kazancı elde etmenizi amaçlamaktadır. Hurda atıkların fiyatları, cinsine ve kalitesine göre değişiklik gösterdiğinden, en doğru sonucu elde edebilmek için hurdalarınızda ayırma işlemi uygulanmaktadır. Hurdalarınızın satış işlemlerinde Ömerli hurdacı firmamıza güvenebilir, kayıt işlemlerini tamamlamak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Ömerli Krom Hurdası Alan Hurdacı

Ömerli Hurdacı ilk olarak hurdacılık sektörüne belli başlı hurda malzemeleri alarak başlamıştır. Fakat firmamız zamanla büyüyerek istihdam ve iş gücü oranını artırıp kurumsal bir şirket haline gelmiştir. Firmamız hurda biçimine dönüşmüş krom hurdalarınızın güncel fiyat politikası ile alımını yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti bilinci ile hareket eden Ömerli Hurdacılık, krom hurdaları müşterilerden satın alarak ekonomiye kazandırmaktadır. Krom oldukça parlak görünen bir malzemedir. Firmamız krom hurdası için fiyat teklifini krom atık kodlarına göre yapmaktadır. Krom çelik malzemelere sertlik kazandırarak darbelere ve kırılmalara karşı direnç göstermesini sağlar. Ayrıca paslanmaz çelik alanında önemli bir yere sahiptir. Ömerli Hurdacı her çeşit krom hurdanızı gerçek ederi ile satın alarak size kazanç getirisi sağlar.

Ömerli Bakır Hurdası Alan Yerler

Bakır hurdası yapan Ömerli hurdacıları firması arıyorsanız doğru yere geldiniz. Hurdacı firmamız tarafından Fatih Ömerli’de bakır hurdalarınız tarafımızdan satın alınmaktadır. Sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizi aradığınızda en kısa sürede geliyor ve hurda bakırları yerinde tartarak satın alıyoruz. Hurdalarınızın ödemesini sizlere kapıda nakit olarak ödüyoruz. Sadece bakır hurdalarınız için değil tüm hurda çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz. Günün her saatinde müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz. Sizlere bir telefon mesafesinde olan firmamıza 7/24 ulaşım sağlayarak bakır hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Hemen Ara