İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Süleymanpaşa Hurdacı

Süleymanpaşa Hurdacı

Süleymanpaşa Hurdacı

Genellikle işlevini yitiren bozuk eşyaları çöpe atıyoruz. Halbuki bu eşyaların ham madde değerleri oldukça yüksek olabilir. Bu eşyaları çöpe atmak yerine Süleymanpaşa hurdacı firmasına vererek sizler de paraya dönüştürebilir ve eşyalarınızın ülke ekonomisine katkı sağlamasına yardımcı olabilirsiniz. Günümüzde pek çok kişi evde bulunan bozuk eşyalarını hurdacılara vererek bu alanda kendilerine kâr sağlamayı başarıyorlar.

Bizler uzun seneler boyunca siz değerli müşterilerin hurda eşyalarını alarak geri dönüşüme büyük ölçüde katkı sağladık. Sizler de internet sitemizdeki telefon numaralarından bizlere ulaşarak evde bulunan tüm eşyalarınızı hurda olarak bizlere satabilirsiniz. Özellikle metal malzemeden yapılan tüm eşyaların maddi değeri diğer eşyalara oranla daha yüksektir.

Süleymanpaşa Kablo Hurdası Alımı

Tekirdağ’da hizmet veren Süleymanpaşa hurdacı hizmetinizde. Yaklaşık 200bin nüfuslu Süleymanpaşa’da çok miktarda artık çıkmaktadır. Hurda alımı yapan firmamız da bu atıkları satın alarak geri dönüşüme kazandırır.

Gece gündüz demeden günü her saati hizmet vermekteyiz. Bu sektörde kaliteli, müşteri endeksli, çevre dostu olan hurda alım firmasıyız. Süleymanpaşa’nın her yerinden adresinize gelerek hurda alımı yapıyoruz.

Kablo hurdası satmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Her türlü kalo hurdalarınızı alır ve geri dönüşüme kazandırırız. Tecrübe ve ekip işiyle siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek çabamızdır. Kablo hurdası alımı yanında kullanılacak bir yanı kalmamış eşyalarınızı da Süleymanpaşa hurdacı olarak alıyoruz. Firmamız her saat hizmet vermektedir.

Süleymanpaşa Bakır Hurdası Alan Hurdacı

Süleymanpaşa bakır hurdası alımı en yakın hurdacı olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Sahip olduğu iletkenlik özelliği ile özellikle iletişim sektöründe sıkça kullanılan bakır, belli bir zaman sonra hurda sınıfında yer almaktadır. Tekrar kullanılma gibi bir durum olmaması halinde ise hurda firmaları tarafından bu bakırlar alınarak tekrar işlenmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Süleymanpaşa bakır hurdası alımı ile firmamız kırkambar bakır hurdası, lama bakır hurdası ve soyma bakır hurdası gibi pek çok bakır hurda çeşidinin alımını yapmaktadır. Bakır hurda satışından elde edilecek olan gelir de bakır hurdanın türüne, yıpranma durumuna ve bunun gibi pek çok nedene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyatlarına dair bilgi almak isterseniz 7 gün 24 saat firmamızla iletişim sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara