İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Ünalan Hurdacı

Ünalan Hurdacı

Ünalan Hurdacı

Hurda alımlarında kaliteli hizmetlerimizle ön planda olan Ünalan Hurdacı, Ünalan bölgesi başta olmak üzere çevre semtlerde de aynı kalite ile çalışmalarını sürdürmektedir. İşinde deneyimli olmak, profesyonel adımlar atmak, hurdaları değerinde almak ve en önemli çevreci bir hizmet anlayışında olmak değişmeyen kriterlerimizdir. Hurdacılık sektöründeki varlığımızın ilk gününden bu yana tüm atık hurdaların geri dönüşüm sistemine dahil edilmesi için hizmetleri sürdürmekteyiz.

Ünalan Çinko Hurda Alımı

Çinko hurda alımını İstanbul’un bütün ilçelerine yaptığımız gibi Ünalan ilçesinde de olabildiğince yüksek fiyatta, adresinizden araçlarımızla alarak gerçekleştirmekteyiz. Çinko hurda alımları kg bazında işlem görüp en değerli metal hurdalar arasında sayılır. Çinko hurda özellikle üretim sanayisinde önceliklidir.

Ünalan hurdacı her türlü hurda malzemelerini almakta, geri dönüşüme katkıda bulunmaktadır. Her türlü hurdanız an itibari ile fiziksel paraya çevrilir. Hurdacılık sektörü teknoloji ile birlikte gittikçe genişleme yolunda ilerlemektedir. Özellikle kentsel dönüşümle birlikte atık ve kullanılmayan metal malzemeler hurdacılık sektörünün önemini bir kez daha vurgulamaya yetmektedir. Bu tür malzeme içeriklerinin doğaya yıllarca verdiği zararı engelleme bilinci de beraberinde ilerlemektedir. Sonuç doğa dostu ve ekonomiye kazançtır.

Ünalan Hurdacı demek;

  • Müşterisine değer verir.
  • Çevre ve doğa dostudur.
  • Hurda fiyatları hakkında destek alabilirsiniz.
  • Aynı kalitede aynı profesyonellikte hizmet verir.
  • Hurdalarınız itina ile ölçülerek ederinde işlem yapılır.
  • Hurda karşılıkları nakit olarak ödenir.
  • Ödeme ayrıcalıklarımız vardır.
  • Konusunda uzman olan personellerimiz tarafından işlemler gerçekleşir.

Hurdalar; kullanılma ömrü sona ermiş fazlalık olan malzemelerdir. Ve her hurda çeşidine göre farklı farklı kategorilerde değerlendirmeye alınır. Ve yine içeriklerine göre fiyatlandırmaya tabi tutulur. Hurdalar ağırlıkları nezdinde ölçümü yapılır, tartım işlemlerinde hassas ölçüm aletleri kullanılır. Bütün bu aşamalar sonrasında da hurdanın fiyatı en şeffaf haliyle müşteri yanında tespit edilmiş olur. Ünalan hurdacı olarak firmamızda deneyimli personellerimizle, kalitemizle, profesyonelliği ile tecrübelerimizle adresinizde hizmet veriyoruz. En güncel, en doğru, en güvenilir fiyatlar için doğru adrestesiniz.

Hemen Ara