İçeriğe geç
Anasayfa » Blog » Zümrütevler Hurdacı

Zümrütevler Hurdacı

Zümrütevler Hurdacı

Zümrütevler hurdacı, hurda sektöründe güvenli, hızlı ve profesyonel hizmet sunan firmaların başında gelir. İnşaatlardan elde edilen molozlar ya da metal yığınları öncelikli olarak çevrecilik anlayışımızla çok daha önem taşır. Hurda yığınları yaşam alanlarının temiz kalmasını engellediği gibi sağlık açısından da olumsuz bir durumdur. Bu nedenle hurdaların kaldırılması önem taşımaktadır. Bizimle irtibat kurmanız halinde ekibimiz en kısa sürede adresinizde olacaktır. Geri dönüşüme katkıda bir payımızın olması ve ülke ekonomisinde kazandırdıklarımız değerlendirildiğinde sektörümüzü üst sıralara taşımaktayız.

Hurdacılıkta Dürüst Yaklaşım

Zümrütevler hurdacı ; dürüst yaklaşımı ile sektörde önerilen firmaların başında gelir. Gün içerisinde değişen hurda alım satım fiyatlarını en ince ayrıntısıyla takip ederek; müşterisine piyasa koşullarının üstünde hizmet sunma politikasında dır. Satışlarımızda uygun fiyat verilirken, hurda alımlarında da yüksek fiyatlı bir yaklaşım sunarız. Tercih edilmemizdeki neden budur.

Zümrütevler hurdacı olarak çalışma biçimimiz; uzmanlığa ve deneyimli kadromuz ile profesyonel adımlarımıza dayanır. Ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizde kaliteli noktalar koymak ilkemizdir. Sizden aldığımız talep doğrultusunda ekiplerimiz adresinize gelir, hurdalar değerlendirilir ve ödemesi anında yapılarak taşıması gerçekleşir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Çünkü biz her türlü hurdanızı değerlendirme hedefini taşırız.
  • Çünkü biz çevreciyiz, doğacıyız.
  • Çünkü biz insana ve geleceğe önem veririz.
  • Çünkü biz müşteri memnuniyeti çerçevesinde hareket ederiz.
  • Çünkü biz geri dönüşümle ülkemize ekonomik katkıda bulunuruz.

Zümrütevler hurdacı; güncel hurda fiyatlarını en güvenilir şekilde müşterilerine iletir. Hurdalarınız değerinde alınır, değerlendirilir. Geri dönüşümün büyük önem sağladığı yaşadığımız zaman diliminde pastanın bir payı olmayı prensip haline getirmiştir. Hurda çeşitleri ve beraberinde fiyatlandırmalarda yaklaşımımız her zaman şeffaftır. Hurdalarınız türüne ve özelliğine göre ayrıştırılır ve  buna göre de bir fiyatlandırmaya tabi tutulur. Biz de bu çerçevede hem yaşanabilir bir çevre oluşturan,  hem de geri dönüşüme katkı sağlayarak ekonomide katkıda bulunan tarafız. Hurdalarınız adresinizden teslim alınır, incelenir, ücreti ödenir. Firmamızca bütün hurda tipleri alınmaktadır. Önemli olan bu atık ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması dır. Güvenilir ve kaliteli bir çalışma içerisinde olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Hemen Ara